DOLAR 32,3008 % -0.03
EURO 35,0677 % 0.35
STERLIN 41,5301 % 0.23
FRANG 36,0418 % -0.26
ALTIN 2.398,40 % -0,69
BITCOIN 67.796,00 0.001
Yayınlanma Tarihi :

ZEYBEK’TEN BALIKESİR’E VEDA

ZEYBEK’TEN BALIKESİR’E VEDA

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Gaziantep İl Emniyet Müdürü olarak atanan Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek için veda yemeği düzenlendi.

Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir İl Emniyet Müdürü iken 19 Eylül’de Gaziantep İl Emniyet Müdürü olarak atanan Cengiz Zeybek onuruna veda yemeği düzenledi.
Yemekte bir konuşma yapan Vali Yazıcı, başarılı hizmetlerinden dolayı İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’e teşekkür ederek, yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi. İl Emniyet Müdürü ile 3 yıl beraber çalıştıklarını, üstün görev anlayışının yanı sıra insani olarak çok özel meziyetlere sahip bir kişi olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, ” Kamu görevinde belirli yerlerde çalışıyoruz ve sonra tayine tabi oluyoruz. Önemli olan ayrıldıktan sonra arkanızda güzel hoş bir seda bırakabilmektir” dedi.
Zeybek’le çok güzel bir uyum içerisinde görev yaptıklarını ifade eden Vali Yazıcı, ” İl Emniyet Müdürümüz Cengiz Zeybek, son derece çalışkan, tecrübeli ve emniyet teşkilatının yüz akı olacak bir görev anlayışı içinde mesleğini devam ettirdi.  İl Emniyet Müdürümüzün bundan sonraki görev yerinde de çok başarılı hizmetler yapacağına inanıyorum” diye konuştu.
“GÖNLÜM HEP BURADA OLACAK”
İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ise Balıkesir’de çalışmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek,  “Balıkesir’de üç yıldır birlikte görev yaptık. Burada birçok duyguyu birlikte yaşadık, sevindik üzüldük ama güzel sonuçlar aldık. Başta Sayın Valimiz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Her zaman birlikte olmayı canı gönülden arzu ediyorum. Gönlüm hep burada olacak” dedi.
Düzenlenen veda yemeğine  Balıkesir Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Pakize Mutlu Aydemir, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yasin Sagay, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Sadık Bölek, Cumhuriyet Başsavcısı Alpaslan Kaplan, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, oda başkanları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP