Yayınlanma Tarihi :

“ZAMAN NE GÖSTERİR BİLİNMEZ”

“ZAMAN NE GÖSTERİR BİLİNMEZ”

Başarılı çalışmalarına karşın partisi tarafından  aday gösterilmeyen Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Büyükşehir Meclisi’nin son toplantısında helallik istedi,  “Zaman ne gösterir bilinmez. Hayat ne getirir bilmiyoruz.” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi, 5 yıllık görev süresini tamamladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 2019’da seçilen meclisin son toplantısında beş yıldır birlikte görev yaptığı Meclis üyelerine plaketle teşekkür etti. Son oturum bir çok belediye başkanı ve üye için de veda toplantısı oldu. Bu isimlerden biri de oldukça başarılı çalışmalarına karşın yeniden aday gösterilmeyen Altıeylül’ün AK Partili  Belediye Başkanı Hasan Avcı‘ydı.

AK Partili Avcı, meclis toplantısının sonunda söz alırken, “Bu beş yıllık süre içinde burada hakkımız hukukumuz geçti, adaylıklar belli oldu,  bazıları devam ediyor bazıları etmiyor. Ben de devam etmeyenler arasındayım. Zaman ne gösterir bilinmez. Hayat ne getirir bilmiyoruz. Allah hepinize sağlıklı hayırlı ömür versin. Beş yılda güzel çalışmalar yaptık, bundan sonraki beş yılda daha güzel çalışmalar yapılsın, şehrimizle ilgili yapılacak çalışmalarda katkımız olacaksa her zaman yanınızdayım. Helallik istiyorum. Her şey gönlünüzce olsun” dedi. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP