DOLAR31,1314% 0.08
EURO33,8243% 0.05
STERLIN39,4939% 0
FRANG35,3822% 0.1
ALTIN2.034,85% 0,14
BITCOIN1.750.1088.109

ZAFER BAYRAMI RESEPSİYONUNDA YASEMİN ADAR SÜRPRİZI

Yayınlanma Tarihi :
ZAFER BAYRAMI RESEPSİYONUNDA YASEMİN ADAR SÜRPRİZI

Balıkesir’de 30 Ağustos Zaferi’nin 99’ncu yıldönümünde Vali Şıldak’ın ev sahipliğinde “Zafer Bayramı Resepsiyonu” düzenlendi. Coşku ve heyecanla tüm gün boyunca devam eden programlarda Balıkesirlilerle bir araya gelen Vali Hasan Şıldak Balıkesir Valiliği bahçesinde yapılan resepsiyona katılan herkese teşekkür etti.

Vali Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, Avrupa ve Dünya Şampiyonluklarının ardından Tokyo Olimpiyat Oyunlarında bronz madalya kazanan Balıkesirli milli güreşçi Yasemin Adar ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda Türkiye 7’ncisi olan Ahmet Bilican ile birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. Yılı anısına yapılan pastayı kesti.

Resepsiyonda davetlilere seslenen Vali Şıldak, “30 Ağustos Zafer Bayramı demek Cumhuriyete giden yolculukta önemli bir zafer demektir. Yıllar içinde Türk Milletinin büyük bir istek, bağımsızlık ve özgürlük arzusuyla devletine, toprağına sahip çıkma serüveninin en önemli duraklarından biri 30 Ağustos’tur. İşte biz de bu milletin bir ferdi olarak bu zaferi büyük bir coşkuyla yaşıyoruz. Damarlarımızdaki kanda bu asil duyguyu hissediyoruz, sizler de ailelerinizle birlikte burada olarak bu coşkuya güç verdiniz. Hepinize şükranlarımı sunuyorum. ” diye konuştu.

Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde aşamayacağı engel olmadığını ifade eden Vali Şıldak, ” Sayın Cumhurbaşkanımız öncülüğündeki büyük idealler 2023’te, Cumhuriyetin 100’üncü yıldönümünde milletimiz ile buluşacak. Biz o yolda yürümek için her birimiz, milletimizin her bir ferdi gerekli motivasyonu kendinde buluyor. Böyle günler, yıldönümleri bu enerjinin tazelendiği günlerdir. Balıkesir’de de bütün buradaki davetlilerin desteği, gücü ve uyumu ile birlikte çok daha güçlü ilerlemek için gerekli irade gösteriliyor. Her şeyden en önce birlik, beraberlik, hoşgörü ve anlayışıyla, Kuvâ-yi Milliye şehri Balıkesir’e en güzeli her zaman yakışır.” diye konuştu. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP