“YÖRSAN’IN TAKİPÇİSİYİZ”

Yayınlanma Tarihi :
“YÖRSAN’IN TAKİPÇİSİYİZ”

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran  Susurluk delege seçimlerinde partililerle bir araya gelirken,  YÖRSAN konusunda ki  hassasiyeti gördüklerini ve milletvekilleriyle birlikte hukuk çerçevesinde bir çözüm bulmaya çalışacaklarını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, teşkilat çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.  Göreve geldiği günden bu yana kısa bir süre geçmesine karşın, parti çalışmalarının aksamaması için yoğun mesai sarf eden İl Başkanı Ekrem Başaran, bir yandan yeni yönetim kurulu çalışmalarını yönlendiriyor bir yandan da teşkilatlardaki kongre süreçlerini takip ediyor. Bugün Susurluk teşkilatı ile delege seçimlerinde  bir araya gelen Başaran, son günlerde iflas istemiyle gündemde olan YÖRSAN ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başaran, “YÖRSAN konusunu, başta milletvekillerimizle birlikte, her düzeyde takip ediyoruz ve hukuk çerçevesinde bir çözüm bulmak için çalışıyoruz. Muhtemel satış ve diğer çözümler için gerekli zaman konusunda çok dar bir süreç yaşıyoruz ama elimizden gelen tüm imkanları seferber ediyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, ayrıca Şeker fabrikası çıktı ürünü olan küspe ile ilgili sorunları takip edeceklerini bildirdi.  (balikesir24saat.com)

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP