“YÖRSAN’IN İFLASININ AK PARTİ İLE İLGİSİ YOK”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
“YÖRSAN’IN İFLASININ AK PARTİ İLE İLGİSİ YOK”

AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, YÖRSAN’ın iflası sonrası CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin’in iktidarı suçlaması üzerine açıklama yaptı. Subaşı,  “Sayın Aytekin’in YÖRSAN üzerinden, mağdurlar üzerinden politik tavır içine girmesi kendisinin ve partisinin açmazlarının son göstergesidir. YÖRSAN’ın içine düştüğü durum ne AK Parti hükümeti ile ilgilidir ne de  AK Parti’li milletvekilleri ile ilgilidir. Uzun zamandır süre gelen yönetimsel sıkıntılarının sonucu olarak iflas kararı alınmıştır” dedi. 

AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı’nın açıklaması şöyle:

CHP Milletvekili Sn. Ensar Aytekin’in YÖRSAN üzerinden, mağdurlar üzerinden politik tavır içine girmesi kendisinin ve partisinin açmazlarının son göstergesidir.

YÖRSAN’ın içine düştüğü durum ne AK Parti hükümeti ile ilgilidir ne de AK Parti’li Milletvekilleri ile ilgilidir. Uzun zamandır süre gelen yönetimsel sıkıntılarının sonucu olarak iflas kararı alınmıştır.

Kendisi, mali müşavir olması nedeniyle YÖRSAN’ın mahkeme dosyalarını, konkordato raporlarını okursa gerçeği anlayabilir. Tabii gerçekten anlamak isterse…

Sn. Ensar Aytekin, YÖRSAN’ın önünde hangi partili vekil veya vekillerin söz verip vermediğini herhalde yanlış hatırlıyor. Gerçeği öğrenmek isterse Google‘a sorarsa görebilir. Kendisine uyarım, iyice araştırsın ondan sonra konuşsun.

AK Partili Milletvekili arkadaşlarımız tarafından konkordato sürecinde çeşitli görüşmeler yapılmıştır.

Birikmiş KDV iade alacaklarının ödenmesi için AK Partili Milletvekilleri devreye girip bir kısım ödemenin çabuklaştırılmasına katkıda bulunulmuştur.

“ABRAAJ TÜM DÜNYADA İFLAS ETTİ”

YÖRSAN’ı alan “ABRAAJ” firmasının, sadece Türkiye’de değil, tüm dünya üzerindeki faaliyetleri nedeniyle iflas kararı alınmıştır.

TOBB, Balıkesir Ticaret Odası ve Susurluklu hemşerilerimiz, bizzat YÖRSAN çalışanları ne şekilde teşebbüslerde bulunduğumuza şahittir.

KURULTAY KAYGISI” İDDİASI !

Sn. Ensar Aytekin’in ve diğer CHP’li Milletvekillerinin kaygılarını anlıyorum. Yaklaşan CHP kurultayında kendilerine yer bulabilmek için buldukları her fırsatta AK Parti’ye saldırmalarını da anlayabiliyorum ama siyaseten şık ve etik bulmuyorum.

Yaptığı açıklamada “Bardak gibi dizilip söz verdiler.” ifadesini şık ve etik bulmadığımı ifade ediyor, kendisine ve CHP’li Milletvekillerine yakışan bu sözü aynen iade ediyorum.

“Güneş balçıkla sıvanmaz.”

AK Parti’nin başarıları karşısında ne yapacağını bilmez bir şekildeki saldırgan ve uygun olmayan söz ve davranışları ile siyaseti çirkinleştirme, değersizleştirme çabalarının sonuçsuz kalacağını ifade ediyorum.

Hem Balıkesir hem Türkiye bizim sevdamız ve bu sevda ile yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kamuoyunun takdirlerine arz ediyorum”  http://balikesir24saat.com

https://www.balikesir24saat.com/yorsani-batirdilar-bunun-vebali-buyuktur.html

 

 

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP