Yayınlanma Tarihi :

YILMAZ’DAN AVCI’YA TAM DESTEK

YILMAZ’DAN AVCI’YA TAM DESTEK

Seçim çalışmalarını Sütlüce Mahallesi’nde sürdüren Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan adayı Hasan Avcı, düzenlenen mitingde vatandaşlara seslenirken, “Benim sevdam Altıeylül” dedi.  Mitinge katılan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz da Avcı’ya güvendiğini söyleyip, destek istedi. 

Altıeylül’e değer katmak istediklerini vurgulayan Avcı, 31 Mart akşamı Büyükşehir ve Altıeylül’de Cumhur ittifakının bayraklarıyla seçim zaferini taçlandırmak istediklerini vurguladı. Başkan Avcı, “Bir yılı aşkın bir süredir Altıeylül’e hizmet etmeye çalışıyoruz. Bütün mahallelerimize olduğu gibi Sütlüce’ye de hizmet etmek için gecemizi- gündüzümüze katıyoruz. Parklar  ve yollar yapmaya çalışıyoruz. Caddelerimizi daha güzel ve çekici hale getirmeye çalışıyoruz. Kırsal mahallelerimizden başlayarak, kilit parke taşı çalışmalarını büyük ölçüde tamamladık. Şimdi de bu sene itibariyle merkezde kilit parke döşeme çalışmalarına başladık. İnşallah, Allah nasip ederse önümüzdeki süreçte, çok daha güzel bir Sütlüce için beraber çalışacağız. Gençlerimizin kütüphane hizmetlerinden faydalanabileceği güzel bir mahalle konağını da kazandıracağız” diye konuştu.

YILMAZ: “BALIKESİR YÜKSELEN YILDIZ OLACAK”

Başkan Avcı’dan sonra konuşan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz’da Başkan Avcı’ya güvendiğini belirtti. Başkan Avcı’nın çalışkanlığına, inşaat mühendisi olmasına, dürüstlüğüne ve millete olan sevgisine güvendiğini ifade eden Yılmaz, “Balıkesir ekonomisiyle, istihdamıyla, tarımıyla Türkiye’nin yükselen yıldızı olsun. Bunu sizlerin destekleriyle yapacağız. 5 yıldır Karesi Belediye Başkanlığı yapıyorum. 5 yıl boyunca insanımızla hasbinal ettik, onlarla beraber çalıştık. Herkesin çocuğunu kendi çocuğumuz kabul ettik. Fakirimiz, yetimimiz, yoksulumuz varsa belediye olarak sahip çıkmaya çalıştık. AK Parti yeniliklerin partisi. Yeni Türkiye’yi kurmak için bizim dönemimizde çok seçim yapıldı. Hep beraber seçimlerden başarıyla çıktık. Her zaman desteğinizi arkamızda hissettik” dedi.

Mitingde AK Parti ve MHP’nin belediye meclis adaylarının yanı sıra partilerin ilçe başkanları ve kadın ile gençlik kolları üyeleri de yer aldı. (balikesir24saat) 

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP