DOLAR31,1877% 0.13
EURO33,7196% -0.28
STERLIN39,4229% -0.23
FRANG35,3956% -0.06
ALTIN2.031,17% -0,09
BITCOIN1.857.2265.058

YILDIRIM HIZIYLA DEVİR TESLİM

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
YILDIRIM HIZIYLA DEVİR TESLİM

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Uz.Dr. Serkan Kadir Keskin yeni görevine hemen başladı. Keskin,  Bursa’ya atanan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz’a hizmetleri için teşekkür etti.

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü’ndeki sürpriz atama sonrası devir teslim de gerçekleştirildi.Bilecik’ten Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Uz.Dr. Serkan Kadir Keskin yeni görevine zaman geçirmeden başladı. Keskin Bursa’ya atanan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz’a sağlık hizmetlerine yaptığı katkılar için teşekkür edip, çiçek sundu. Bursa Sağlık İl Müdürü olan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz da devir teslimin ardından sosyal medya hesabından  yayımladığı bir mesajla Balıkesir’e veda etti. Yavuzyılmaz’ın mesajı şöyle:
“Çok değerli Balıkesir’liler, Mayıs 2019 tarihinden beri yürütmekte olduğum İl Sağlık Müdürlüğü görevime, Sağlık Bakanlığımızın takdiri ile Bursa’da devam etmek üzere, beni bağrına basan Balıkesir’den ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşıyorum.
Tüm dünyada ve ülkemizde yüzyılda bir yaşanan pandemiyle mücadele verilen bu zor dönemde Balıkesir’in sağlık neferleri olarak elimizden geleni değil daha fazlasını yapmış olmanın , bu mücadeleye önder olmanın haklı gururunu taşıyorum.
Covid-19 pandemisinin başladığı günden bu yana Bakanlığımız rehberleri doğrultusunda süreci yönetip, gerektiği anda gereken müdehalelerde bulunarak vaka sayılarımızı kontrol altında tutma başarısını gösterdik, bu benim değil tüm Balıkesir’in gururudur.
Tüm bu süreçler dışında Balıkesir ilimize anlamlı sağlık yatırımlarının öncüsü olduk. Birçok yatırımı (İvrindi, Marmara, Gömeç, Bandırma Adsm, Sındırgı, hastaneleri, merkez Adsm’nin hastaneye dönüşümü, şehir hastanemizin eğitim araştırma olması asm’ler, 112 istasyonları, Bandırma diyaliz, ÇİM, vs) Balıkesirimize kazandırdık. Bu atamayla onurlandırıldığım andan itibaren arayan, mesaj atan, sosyal medya üzerinden ulaşan, dualarını ileten dostlarıma, mesai arkadaşlarıma ve vatandaşlarımıza tekrar teşekkür ederim. Yaptığımız doğru işler konusunda vicdanım rahattı, şimdi sayenizde çok daha rahat. Bakanlığımızca layık görüldüğüm Bursa İl Sağlık Müdürlüğü görevini de aynı heyecan ve özveriyle yerine getirmek gayesiyle Balıkesirimizden ayrılma vakti. Başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin KOCA ve Bakanlık yöneticilerime, önceki dönem Sayın Valim Ersin YAZICI’ya şimdiki Valim Sayın Hasan ŞILDAK’a, Milletvekillerime, İlimiz Siyasi Yöneticilerine, mesai arkadaşlarıma, bu zor süreçlerde yanımda olan, duasını ve desteğini benden esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyorum.” (balikesir24saat.com)

ÖNEMLİ UYARI

Sitemizde yayımlanan haberlerin telif hakları balikesir24saat’e aittir. İzin almadan, kaynak göstermeden yayınlanamaz. 

YORUM YAP