Balıkesir 24 Saat – Balıkesir Son Dakika Haber

resim

YENİ YAŞINI HÜCREDE KARŞILADI!

YENİ YAŞINI HÜCREDE KARŞILADI!
1.588
06 Ekim 2019 - 12:32

Staj için gittiği Mısır’da Sisi karşıtı gösterilere katıldığı iddiasıyla gözaltına alınan  Berdan Türkmen’in iadesi için yapılan girişimlerden hala sonuç çıkmadı. Türkmen’in iadesi için  için Dışişleri Bakanlığı yanında Balıkesir milletvekillerinin de çalışmalar yaptığı öğrenildi.

5 Ekim doğumlu Berdan Türkmen doğum gününü de gözaltında geçirdi.  Balıkesir’de yaşayan baba Yılmaz Türkmen oğlunun doğum gününü sosyal medyadan kutladı.  Oğlunun Mısır’da karanlık bir hücrede yeni bir yaşa girdiğini vurgulayan Türkmen’in mesajı şöyle:

“Doğum günün kutlu olsun evlat. İki haftadır dört duvar arasındasın, dardasın biliyorum. Gözün kapıda. Kapı her açıldığında, ismin her okunduğunda ‘acaba’ diyorsun ama olmuyor. Bir daha ki sefere umudunu saklıyorsun. Üzgünsün biliyorum, uzattığın yardım elini tutamadığım için ben de üzgünüm evlat. Sana sesimi duyuramadım diye kızma bana. Sana ulaşamadım, seni o karanlıktan çekip alamadım affet beni evlat. Gücüm yetmedi, soluksuz kaldım, zayıflığımı bağışla ne olur. Güçsüzlüğü tattım bu arada, çaresizliği yaşadım iliklerime kadar.  Ama umudumu kaybetmedim çocuk. İyi ki varlar, insanlık ölmemiş dedirten ne çok iyi insan varmış çevremde, onları tanıdım. Destek oldular. Gücüme güç kattılar, yetmedi. Olsun evlat; ‘ öldürmeyen acı güçlendirir’ derler. Bu olaydan dostlarımızla birlikte daha güçlü çıkacağız eminim.
Bugün doğum günün evlat, çok ilginç çok farklı bir hediye alacaksın. Bugün Dünya Öğretmenler Günü. Ben de hediyemi alacağım, biliyorum…Yarın görüşmek umuduyla..Umarım..” (balikesir24saat) 

Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy free download
download lava firmware
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

BLANK style is purely built for customization. This style supports text, images, shortcodes, HTML etc. Use Source button from Rich Text Editor toolbar & customize your Modal effectively.
close-link