DOLAR 32,2448 % 0.11
EURO 35,0074 % -0.01
STERLIN 41,3701 % 0.01
FRANG 35,7046 % 0.11
ALTIN 2.427,65 % 0,11
BITCOIN 68.507,25 1.387
Yayınlanma Tarihi :

“YENİ DÖNEM HAYIRLI OLSUN, YOLUMUZ AÇIK OLSUN”

“YENİ DÖNEM HAYIRLI OLSUN, YOLUMUZ AÇIK OLSUN”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısına katılan Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, “Heyecan, azim ve çalışkanlıkla dolu geçecek yeni dönemin Balıkesir’imize ve Edremit’imize hayırlı olmasını diliyorum. Kentimizin güzel yarınları için yolumuz daima açık olsun.” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi yeni dönemin ilk toplantısını Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın başkanlığında gerçekleştirdi. Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş‘ın da katıldığı toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde yapılan yeni dönemin ilk meclis toplantısında 2023 yılı faaliyet raporu görüşüldü. Edremit Belediyesi Meclis Üyeleri, Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde komisyonlara seçildi.

Buna göre; CHP’li üyelerden  Cavit Cebeci,Plan ve Bütçe Komisyonuna, Nevin Sayman, İmar ve Bayındırlık Komisyonu ve Doğal Afet, Deprem ve Kentsel Dönüşüm Komisyonuna, Erdal Can Özkoca,Turizm ve Tanıtım Komisyonu ve Temel Haklar ve Hukuk Komisyonuna, Kemal Kaya Öztoprak, Kent Estetiği Komisyonu ve Çevre ve Sağlık Komisyonuna, AK Partili üyelerden Ahmet Ergit, Kent Estetiği Komisyonuna, Ekrem Umutlu Turizm ve Tanıtım Komisyonu’na seçildi. Yeni dönemin ilk meclisinde gündem maddeleri oylanarak karara bağlandı.

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, “Yeni dönemin ilk Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdik. Heyecan, azim ve çalışkanlıkla dolu geçecek beş yıl boyunca Balıkesir’e hizmet verecek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Akın’a, tüm belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimize başarılar diliyor; yeni dönemin Balıkesir’imize ve Edremit’imize hayırlı olmasını diliyorum. Kentimizin güzel yarınları için yolumuz daima açık olsun.” dedi.(balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP