Yayınlanma Tarihi :

YAZARLARIMIZ EDREMİT KİTAP FUARINDA

YAZARLARIMIZ EDREMİT KİTAP FUARINDA

Balıkesir’in internet gazetesi, balikesir24saat’in sevilen yazarları Fatma Zehra Köseley ve Behiç İstanbulluoğlu kitaplarıyla Edremit Kitap Fuarı’nda okurlarla buluşacak . Köseley, “Ayaklı Gaste” , İstanbulluoğlu, “Mat” kitaplarını imzalayacak.

balikesir24saat’in yazarları Fatma Zehra Köseley ve Behiç İstanbulluoğlu, 3. Edremit Kitap Fuarı’nda kitaplarını imzalayacak.

Behiç İstanbulluoğlu, Burhaniye’den sonra Edremit Kitap Fuarı’nda okurları ile buluşacak.

Balıkesir siyasetinin tanınmış isimlerinden de olan İstanbulluoğlu bu akşam açılacak fuarın ardından, Osmanlıdan Günümüze Şehzade Savaşları, Ayaklanmalar ve Cumhuriyet Dönemi Darbeleri’ni konu alan “Mat” kitabını imzalayacak.

Yazarımız Behiç İstanbulluoğlu’nun “CHP mi, AKP mi” ve “100 Gün-Kim kazandı, kim kaybetti” adlı iki kitabı daha bulunuyor.

KÖSELEY’DEN “AYAKLI GASTE”

Uzun yıllardır yerel gazetelerde kendine has yazılarıyla beğeni toplayan Fatma Zehra Köseley ise , bir süre önce basılan “Ayaklı Gaste” kitabı ile fuardaki yerini alacak. Edremit Körfezi’nde yaşayan yazarımız 18 Ağustos pazar günü imza gününde okurları ile buluşacak. Coşkun YAMAN (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP