Yayınlanma Tarihi :

“YALANLA DEĞİL, PLANLA GELİYORUZ”

“YALANLA DEĞİL, PLANLA GELİYORUZ”

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın’ın Milli Kuvvetler Caddesi’nde yaptığı ziyarette izdiham yaşandı. Altıeylül’ün Ayvatlar ve Köseler mahallelerinde de büyük ilgiyle karşılanan Akın, “Yalanla değil, planla geliyoruz. Hesap vereceğiz. Hakkı, millete iade edeceğiz.” dedi. 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, Milli Kuvvetler Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Gar tarafından başlayıp Ali Hikmet Paşa Meydanı’na ulaşan, buradan da tekrar Gar tarafına geri dönen Ahmet Akın’ın ziyaretleri sırasında Milli Kuvvetler Caddesi’nde izdiham yaşandı. Hemşerilerinin sevgi seliyle karşıladığı Ahmet Akın, cadde üzerindeki esnafları tek tek ziyaret etti. Sohbet etmek ve fotoğraf çekilmek isteyen hemşerileriyle bir araya gelmek için sık sık duran CHP’li Akın, Balıkesir şehir merkezinde devasa ilgiyle karşılandı.

7’den 77’ye tüm Balıkesirlilerin hatıra fotoğrafı çektirdiği Ahmet Akın, Milli Kuvvetler esnafına da, “caddeyi yeniden kazmayacağının” sözünü verdi. Akın’a ziyaretinde CHP Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hakan Şehirli, CHP Karesi Belediye Başkan Adayı Serpil Akgül’ün yanı sıra CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, CHP Altıeylül İlçe Başkanı Sinan Ayhan, CHP Karesi İlçe Başkanı Yücel Erişen ve partililer eşlik etti.

AYVATLARVE KÖSELER’DE KONUŞTU

Balıkesir’in hakkını alması için gecesini gündüzüne katacağını, her zaman sokakta, çalışkan ve halktan biri olacağını vurgulayan Ahmet Akın, akşam saatlerinde ziyaret ettiği Altıeylül’ün Ayvatlar ve Köseler mahallelerinde de büyük ilgiyle karşılandı. Kıraathanelerde vatandaşlarla bir araya gelen Akın, “Yalanla değil, planla geliyoruz. Hesap vereceğiz. Hakkı, millete iade edeceğiz. 15 günde bir muhtarlarla toplantı yapacağım. Derdinizin, sıkıntınızın sahibi olacağım” ifadelerini kullandı.

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP