Yayınlanma Tarihi :

VATANDAŞ NE DERSE O

VATANDAŞ NE DERSE O

Kırsal mahallelerde düzenlenen iftar programlarına katılan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, iftar sonrası vatandaşlarla bir araya gelerek hem sorunlarını dinliyor hem de belediyenin proje ve çalışmalar hakkında bilgiler veriyor.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, göreve geldiği günden bugüne mahalle ve esnaf ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Vatandaşları yerlerinde ziyaret eden Başkan Orkan, Karesi Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları anlatırken, sorun ve istekleri dinleyerek istişarelerde bulunuyor. Karabeyler’de mahalle sakinleri tarafından düzenlenen iftar hayrına katılan Başkan Orkan, iftar öncesi ve sonrası vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Karesi ilçesinin geleceği hakkında vatandaşların öneri ve isteklerini dinleyen Orkan daha sonra Köteyli’de teravih namazı sonrası mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Orkan, sorunlarını dinledi, öneri ve isteklerini aldı.

Mahalleleri ve vatandaşları ziyaret etmeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Orkan, “İlçemize en iyi hizmeti sunabilmek için vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. İlçemizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın taleplerini yerlerinde dinleyerek tespit etmek, çözümler üretmek istiyoruz. Vatandaşlarımızın görüş ve önerileri bizler için önemli” diye konuştu. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP