DOLAR31,1309% 0.08
EURO33,8179% 0.03
STERLIN39,4891% -0.01
FRANG35,3805% 0.09
ALTIN2.035,79% 0,18
BITCOIN1.755.5238.472

UYSAL’IN YÜKSELİŞİ SÜRÜYOR !

Yayınlanma Tarihi :
UYSAL’IN YÜKSELİŞİ SÜRÜYOR !

Balıkesir Üniversitesi’nin adrese teslim öğretim görevlisi alımında dikkat çeken isim olan Balıkesir Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Ensar Vakfı Yurdu Müdürü Hüseyin Murat Uysal, Bigadiç MYO için açılan öğretim görevlisi sınavını kazandı. Uysal Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na atandı.

Balıkesir Üniversitesi, muhasebe ve vergi bölümüne “İktisat lisans mezunu, Liderlik ve Küresel Girişimcilik alanında tezli yüksek lisans” yapmış öğretim görevlisi alımı için ilan vermiş, ilanda yer alan kriterlere sadece Balıkesir AKP İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Ensar Vakfı Yurdu Müdürü Hüseyin Murat Uysal’ın uyması dikkat çekmişti.

HEM SINAVI KAZANDI HEM AKP İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLDU

Sözcü Gazetesi’nde yer alan habere göre, Hüseyin Murat Uysal, Balıkesir Üniversitesi’nin Bigadiç MYO’da, muhasebe ve vergi bölümü için açtığı öğretim görevlisi alımı sınavını kazandı. 13 Eylül’de girdiği sınavda akademisyen olmaya hak kazanan Uysal’ın, 2 gün önce de AKP İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na atandığı ortaya çıktı.

ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey vb. isimler de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Uysal’a başarılar diledi. (balikesir24saat.com)

 

 

 

 

 

YORUM YAP