DOLAR28,8760% -0.2
EURO31,5760% -0.63
STERLIN36,5293% -0.57
FRANG32,9896% -0.37
ALTIN1.891,72% -0,51
BITCOIN1.093.703-1.14

ÜNİVERSİTE HASTANESİNE 53 BİN DOLAR BAĞIŞLADI

Yayınlanma Tarihi :
ÜNİVERSİTE HASTANESİNE 53 BİN DOLAR BAĞIŞLADI

İşadamı Erdoğan Yılmaz, kendisi ve eşi merhume Nevin Yılmaz adına Balıkesir Üniversitesi Hastanesi’ne 53 bin dolar bağışladı. Rektör Yücel Oğurlu, Yılmaz’a teşekkür ederken, ” Ne mutlu ki bize gönlü geniş, hayırsever bir topluma sahibiz.” dedi. 

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, üniversite hastanesine maddi bağışta bulunan hayırsever vatandaş Erdoğan Yılmaz ile Rektörlük makamında bir araya geldi.

BAÜN Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, BAÜN Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Tarık Yıldırım ve Hastane Başmüdürü Öğr. Gör. Bülent Duman’ın da yer aldığı ziyarette Rektör Oğurlu, hayırsever vatandaş Erdoğan Yılmaz’a örnek davranışı için teşekkür etti.

Kendisi ve eşi merhume Nevin Yılmaz adına üniversite hastanesine 53 bin USD (Yaklaşık 1.5 milyon TL) tutarında bağışta bulunan Erdoğan Yılmaz’a anlamlı destekleri için teşekkür eden Rektör Oğurlu, “Ne mutlu ki bize gönlü geniş, hayırsever bir topluma sahibiz. Son dönemde özellikle hastanemizin gelişim sürecinde hayırseverlerimizin de desteklerinin artarak devam ettiğini görüyoruz. Kamu yatırımlarının da güçlü biçimde sürdüğü hastanemizde hayırseverlerimizin bağışları da bizim için çok değerli. Merhume Nevin Yılmaz hanımefendiye de Allah’tan rahmet diliyorum. Erdoğan Yılmaz beyefendiye de yaptığı bağış için teşekkür ediyorum” dedi.

Hayırsever bağışçı Erdoğan Yılmaz da gösterdiği ilgi ve düşünceleri için Rektör Oğurlu’ya teşekkür etti.  Coşkun YAMAN  (balikesir24saat.com)

YORUM YAP