DOLAR28,9202% 0.15
EURO31,5437% 0.14
STERLIN36,6183% 0.25
FRANG33,0895% 0.34
ALTIN1.898,73% 0,48
BITCOIN1.117.3532.178

ULUSLARARASI KONGREDE BALIKESİR DE VARDI

Yayınlanma Tarihi :
ULUSLARARASI KONGREDE BALIKESİR DE VARDI

Balıkesir Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin kurucu olduğu, 18 ülkeden 76 öğretmen ve 350 öğrencinin yer aldığı, “Gençlik ve Değerler” isimli proje aşama aşama sürüyor.

Lider Eğitimcileri,Gönüllüleri ve Akademisyenleri Destekleme Derneği (LEGADDER),Erciyes Üniversitesi(ERÜ),Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) işbirliği ile düzenlenen I.Uluslararası ESEP Eğitim Bilimleri ve Etkili Uygulamalar Kongresi (EsepCongress23) Hatay İskenderun’da gerçekleştirildi.

Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Beyhan Solgun da İskenderun Teknik Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı kongrede, “Değerlerimi Öğreniyorum Değer’leniyorum” başlıklı “Sözlü Bildiri” ile projenin sunumunu gerçekleştirdi.

Kongre hakkında bilgi veren Beyhan Solgun, ” Hatay İskenderun’da, İskenderun Teknik Üniversitesinde gerçekleştirilen I.Uluslararası ESEP Eğitim Bilimleri ve Etkili Uygulamalar Kongresi Esep Congress23’le çok güzel bir kongre sürecini tamamladık. Cumhuriyetimizin 100. yılında kültür şehrimiz Hatayımıza, kongremiz şifa oldu, can oldu. Dünyanın farklı bölgesinden ve 81 ilimizden katılan değerli akademisyen ve öğretmenlerimizin panel,atölye,sergi,sözlü ve poster bildiri olarak gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarını dinledik. Biz de sözlü bildiri olarak sunduğumuz projemizin geniş kitlelere ulaşmasını sağladık. Böylesi değerli bir kongrede ve böylesi anlamlı bir günde bildiri sunmaktan ve okulumuz Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini temsil etmekten mutluluk ve onur duyuyoruz.” dedi.

 

YORUM YAP