DOLAR27,1479% 0.08
EURO29,0073% 0.11
STERLIN33,2632% -0.3
FRANG29,9750% -0.04
ALTIN1.680,29% 0,34
BITCOIN729.0830.476

TURHAN ÇÖMEZ İYİ PARTİ’YE YAPILACAK ALGI OPERASYONUNU AÇIKLADI

Yayınlanma Tarihi :
TURHAN ÇÖMEZ İYİ PARTİ’YE YAPILACAK ALGI OPERASYONUNU AÇIKLADI

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve Balıkesir milletvekili adayı Op. Dr. Turhan Çömez, “Parti oy oranının düşük olduğuna dair bir algı operasyonu başlayacak. Bu kimi çevrelerce kurgulandı, önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek… Tabii bu senaryo da ellerinde patlayacak. Onu söyleyeyim çünkü sahada muazzam bir ilgi var…İYİ Parti’nin oy oranının büyük ölçüde yüzde 15’lerden 20’lere doğru tırmanacağını söyleyebilirim.”” dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve Balıkesir milletvekili adayı Turhan Çömez TV5 televizyonunda “Kulis Ankara”  programına konuk oldu. İktidarın izlediği yol haritası ve seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Çömez İYİ Parti ile ilgili kritik açıklamada bulundu.  https://www.youtube.com/watch?v=Qsv_0yr8Xok

BALIKESİR ÖZELİNDE DE TÜRKİYE GENELİNDE ÇOK BÜYÜK İLGİ VAR 

İlerleyen günlerde İYİ Parti’ye oy oranı düşüklüğü ile ilgili algı operasyonu yapılacağını iddia eden Çömez şu açıklamaları yaptı:

“Sahada muazzam bir dinamizm var, muazzam bir heyecan var. İYİ Parti’ye çok büyük bir ilgi olduğunu söyleyebilirim bunun zaten iktidar farkında. bununla ilgili önümüzdeki günlerde bir algı operasyonu başlayacak ilk kez sizin ekranlarınızda paylaşayım. Parti oy oranının düşük olduğuna dair bir algı operasyonu başlayacak. Bu kimi çevrelerce kurgulandı, önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek. Yandaş medyada büyük bir bombardıman yapılarak İYİ Parti’nin oyları üzerinden bir takım taarruzlar yapılacak. Tabii bu senaryo da ellerinde patlayacak. Onu söyleyeyim çünkü sahada muazzam bir ilgi var. Sandıklar açıldığında bu yaptıklarının ne kadar da yanlış olduğunu hepsini görecekler. Muhteşem bir değişim arzusu var, çok büyük bir ilgi var Balıkesir özelinde de, Türkiye genelinde de. Çok dinamik bir halk var aslında. Bunları hep birlikte yaşayacağız, göreceğiz ama İYİ Parti’nin oy oranının büyük ölçüde yüzde 15’lerden 20’lere doğru tırmanacağını söyleyebilirim.” (balikesir24saat.com)

YORUM YAP