TOGG’U TEST ETMEDEN ARAÇ ALMAYIN!

Yayınlanma Tarihi :
TOGG’U TEST ETMEDEN ARAÇ ALMAYIN!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG’u şehirde tanıtmaya devam ediyor.

Balıkesir sokaklarında vatandaşların beğenisine sunulan, Bigadiç’te şehit çocuklarının  “sünnet arabası” olarak  süslenip hizmet veren  TOGG şimdide Tren Garı arkasındaki yeni cadde üzerinde vatandaşların test kullanımına sunuldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin makam aracı olarak kullanılan TOGG’u test etmek isteyen vatandaşların hafta içi 10.00 – 18.00 saatleri arasında Tren Garı arkasındaki yeni cadde üzerinde açılan standa giderek kayıt yaptırabileceği duyuruldu.

“TAM NOT VERDİLER “

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, TOGG’u kullanma fırsatı bulan sürücüler, araca tam not verdi. Test sürüşüne katılan bazı vatandaşlar, “Öncelikle TOGG aracı kullanma imkanı sunduğu için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a çok teşekkür ederiz. Yerli ve milli aracımızı test edebileceğimiz çok güzel bir uygulama olmuş. Aracı kullanarak yaşayarak görmüş olduk. Araba hızlı ve dinamik, çok üst düzey bir teknoloji kullanılmış. Aracı çok beğendik, yol tutuşu, sessizliği, iç dizaynı olsun bizleri çok etkiledi. Alınabilecek en güzel arabalardan birisi. Herkese TOGG’u test etmeden araç almayın diyoruz” açıklamasında bulundu.(balikesir24saat.com)

YORUM YAP