DOLAR31,1326% 0.08
EURO33,8162% 0.01
STERLIN39,4922% 0
FRANG35,3740% 0.06
ALTIN2.033,20% 0,06
BITCOIN1.706.1605.019

TEMA VAKFI’NDAN DALYAN’DA ÇEVRE TEMİZLİĞİ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
TEMA VAKFI’NDAN DALYAN’DA ÇEVRE TEMİZLİĞİ

TEMA Vakfı Balıkesir İl ve Edremit İlçe Temsilciliği “doğayı kirletme, geleceğimizi karartma” sloganıyla Dalyan sahilinde çevre temizliği etkinliği düzenledi. Etkinliğe Edremit Belediyesi ve Kent Konseyi destek verdi. Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Tayfun Canlı,  Dalyan’da başlayan etkinliğin kentin çeşitli noktalarında devam edeceğini bildirdi. 

TEMA Vakfı Balıkesir İl ve Edremit İlçe temsilcilikleri, Genç TEMA ve Çocuk Halk Oyunları ekibiyle birlikte Altınkum Mahallesi Dalyan sahilini temizlediler. Edremit Belediyesi ve Edremit Kent Konseyi’nin de  destek verdiği etkinliğe Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Tayfun Canlı, Tema Vakfı Balıkesir İl Temsilcisi Metin Kuter ve Edremit İlçe Temsilcisi Ebru Tunçel katıldı. Etkinlikte çocuklar “Doğayı Kirletme, Geleceğimizi Karartma” mesajını verdiler.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Tayfun Canlı, “ TEMA Vakfı Edremit İlçe ve Balıkesir İl Temsilciliği tarafından yapılan kıyı temizliği gönüllü çalışmasına destek veriyoruz. Edremit TEMA Vakfı  gönüllü çocuklarımızın farkındalık etkinliğine katılıyoruz. Temiz çevre, temiz Edremit için hep birlikte tam destek diyoruz” dedi.

“Doğayı kirletme geleceğimizi karartma” sloganıyla Dalyan sahilinde başlayan etkinlik kentin çeşitli bölgelerinde devam edecek.(balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP