Balıkesir 24 Saat – Balıkesir Son Dakika Haber

resim

TEFECİLERE BASKIN

TEFECİLERE BASKIN
420
24 Eylül 2019 - 10:49

Edremit Güre’de faiz karşılığında senet alarak borç veren 3 şüpheli yakalandı. Çok sayıda senet ve nakit para ile tabanca, bıçak ve muştaya el kondu.

Edremit ilçesine bağlı Güre mahallesinde faaliyet gösteren bir işletmede bazı şüphelilerin haksız kazanç elde etmek maksadıyla faiz karşılığında senet alarak, borç verdikleri belirlendi.
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Adli makamlardan alınan izinler sonrası “Tefecilik” olayının failleri C.C., İ.A. ve M.A.’nın oturdukları üç ayrı adreste ve işletmede arama yaptı.
Aramada 27 adet boş senet, bir adet açık senet, toplam değeri 258.000 TL olan 11 adet senet, 75.000 TL değerinde bir adet çek, bir adet 7.65 mm çapında ruhsatsız tabanca, 65 adet tabanca fişeği, 2 şarjör, 3 bıçak, bir muşta, 15 adet muhtelif doküman ve 53 bin 365 TL nakit para ele geçirildi.
Tefecilik yaptıkları iddia edilen şüpheliler C.C., İ.A. ve M.A. gözaltına alınarak, haklarında yasal işlem başlatıldı. (balikesir24saat)

Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
online free course
download lenevo firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

BLANK style is purely built for customization. This style supports text, images, shortcodes, HTML etc. Use Source button from Rich Text Editor toolbar & customize your Modal effectively.
close-link