DOLAR31,1904% 0.14
EURO33,7640% -0.14
STERLIN39,4801% -0.06
FRANG35,4392% 0.06
ALTIN2.035,95% 0,14
BITCOIN1.856.6543.921

VETERİNER HEKİMLERİNDEN TANRIKULU’NA GÜVENOYU

Yayınlanma Tarihi :
VETERİNER HEKİMLERİNDEN TANRIKULU’NA GÜVENOYU

Balıkesir Veteriner Hekimleri Odası’nın genel kurulunda Hüdayi Tanrıkulu başkanlığındaki yönetim güven tazeledi. Tanrukulu, ” İlk günkü heyecan azim ve kararlılık ile bu dönemde de mesleğimiz ve sektör paydaşlarımızın kazanımlarını yukarılara taşımak için üzerimize düşen görevi yerine getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Görev yaptığımız süre içerisinde mesleğimizin ilgili alanlarındaki kurum ve kuruluşlarla dayanışma içerisinde bulunmaya devam edeceğiz” dedi. 

Balıkesir Veteriner Hekimleri Odası’nın 2020-2022 dönemi olağan genel kurul toplantısı hafta sonu odanın seminer salonunda gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Prof. Dr. Musa Karaman’ın üstlendiği  genel kurulda ilk gün odanın çalışmaları ele alındı. İkinci gün ise seçimler yapıldı. Hüdayi Tanrıkulu başkanlığındaki yönetim kurulunda Aydın Kurucaoğlu, Ayhan Aydınolu, Dr. Muharrem Erol, Özgür Fındıklı yer aldı. Haysiyet Divanı Ahmet Menkü E. Hadimi Demirtaş, Esin Özcan, H. Anıl Eti ,Prof.Dr. Musa Karaman, Denetleme Kurulu Fatih İnceboy, Sertaç Gündoğan’dan oluştu.
Büyük kongre delegeliklerine Ahmet Çakıroğlu, Ender Küçükçakır, Hasan Öztürk, H. İbrahim Küçük, Murat Akın, Oktay Dadan, Özgür Fındıklı ve Prof. Dr. Faruk Aydın seçildi.

“İLK GÜNKÜ HEYECAN VE AZİMLE”

676 üyelerinin olduğunu belirten Balıkesir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Hüdayi Tanrıkulu, genel kurulun ardından şu mesajı verdi:

“İnsan Sağlığı İçin Önce Hayvan Sağlığı” sloganıyla göreve gelmemizin üzerinden iki  yıl geçti. Geride bıraktığımız iki yıllık dönemde hiçbir çıkar gözetmeksizin mesleki farkındalık ve kazanımlar için şahsım ve yönetim kurulum olarak mesaimizin büyük bir bölümünü mesleğimiz için harcadık. Yönetim Kurulu ve tüm oda organlarında görev alan meslektaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.

“Sağlıklı Hayvan Güvenilir Gıda” temasıyla bir dönem daha talip olduğumuz Balıkesir Veteriner Hekimleri Odası yönetimine meslektaşlarımızın teveccühü ile yeniden seçilmiş bulunuyoruz. İlk günkü heyecan azim ve kararlılık ile bu dönemde de mesleğimiz ve sektör paydaşlarımızın kazanımlarını yukarılara taşımak için üzerimize düşen görevi yerine getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Görev yaptığımız süre içerisinde mesleğimizin ilgili alanlarındaki kurum ve kuruluşlarla dayanışma içerisinde bulunmaya devam edeceğiz.
Meslek grubum adına ilimiz ve ülkemize katkı sunacağına inandığımız çalışmalarda görev almaya her daim hazır olduğumuzu  tüm kamuoyuna iletmek isteriz”  (balikesir24saat.com)

ÖNEMLİ UYARI

Sitemizde yayımlanan haberlerin telif hakları balikesir24saat’e aittir. İzin almadan, kaynak göstermeden yayınlanamaz. 

YORUM YAP