Balıkesir 24 Saat – Balıkesir Son Dakika Haber

resim

TAKASTA MI KULLANILACAK

TAKASTA MI KULLANILACAK
458
04 Ekim 2019 - 16:44

Yaklaşık iki hafta önce Mısır’da Tahrir Meydanı’nda gerçekleştirilen Sisi aleyhindeki gösterilerde gözaltına alınan Berdan Türkmen’in ülkemize iadesi bir türlü gerçekleştirilmezken, takasta kullanılacağı iddiası ortaya atıldı.

Gündem Okur adlı haber sitesinde ” Mısır’da gözaltına alınan Türk öğrenci için takas talebi” başlıklı bir haber yayınlandı. Haberde Türk konsolos yetkililerinin Mısır’ın Berdan Türkmen’i  takas olarak kullanabileceğini ifade ettiği ileri sürüldü.

Berdan Türkmen’in Balıkesir’de yaşayan babası Yılmaz Türkmen bu haberi, ” Suçsuz günahsız bir öğrenciyi takasta kullanmak… Filler tepişir otlar ezilir” diye yorumladı.

Sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunup, duygularını dile getiren Yılmaz Türkmen, ” Yaşarken hissetmiyor insan acıyı. Sıcakken, yanarken, hissetmiyor ama çok yavaş işlemeye başlıyor iliklerine. Beynini kemirip kalbini durduruyor, nefes alamıyorsun. Sınırları yok, tedavisi de yok. Sonuna kadar yaşamadan gideri de yok anlaşılan.
Çok büyük bir rezalet, çok büyük bir zulüm bu; saat 18.00 arayıp, ‘ çocuğunuz serbest’ diye saat 02.50’ye bilet aldırdılar… Saat 02.45’te arayıp ‘bileti iptal edin çocuğunuzu bırakmadılar. Yarın da ne olacağını bilmiyoruz’ diyorlar… Beceriksizsiniz, zavallısınız. Şimdi ben bu yükün altından nasıl kalkarım? Bu nasıl kirli bir pazarlıktır” mesajını paylaştı. Coşkun YAMAN(balikesir24saat) 

Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download lenevo firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

BLANK style is purely built for customization. This style supports text, images, shortcodes, HTML etc. Use Source button from Rich Text Editor toolbar & customize your Modal effectively.
close-link