Yayınlanma Tarihi :

SİZ DE ADAY OLUN BEN DE !

SİZ DE ADAY OLUN BEN DE !

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle 20 ilçenin muhtarlarıyla bir araya geldi.2019 yılında muhtarlarla birlikte seçilerek göreve başladıklarını anımsatan Başkan Yılmaz “ İnşallah, hepiniz tekrardan aday olursunuz, hep beraber tekrar kazanır, bu millete hizmet etmeye devam ederiz.” diye konuştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve il protokolü, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde 20 ilçede görev yapan mahalle muhtarlarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi.

Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan Muhtarlar Günü Programı’nda tüm muhtarlara üzerinde; Türk Bayrağı ve Filistin Bayrağı olan atkı hediye edildi.

“BALIKESİR FARK EDİLİR HALE GELDİ”

Konuşmasına tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlayarak başlayan Yılmaz, “Sizlere baktıkça; ne kadar büyük ve güçlü bir şehir olduğumuzu çok net bir şekilde görüyorum. 2019’da hep beraber seçildik. Balıkesir 2019’da neredeydi şimdi nerede.” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz şunları söyledi:

“Vatandaşlarımızın huzuruna çıkmamıza 5 ay gibi kısa bir süre kaldı. Balıkesir etrafındaki illere göre istihdamını ve tarımsal üretimini artırarak takdir toplayan bir şehir. Türkiye’de 30 büyükşehir içinde ekonomik ve nüfus büyüklüğü açısından 17. sırada. Ülkemizde gerçekleşen afetlerde ön sıralarda personelimizle birlikte çok çalıştık. Sizlerin desteğiyle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sayesinde Türkiye’deki 1338 belediye başkanı tarafından Belediyeler Birliği Başkanı seçildim. Çalışmalarımız takdir gördü. Beni destekleyen ve bu onura layık görülmemi sağlayan tüm muhtarlarımıza, bürokratlarımıza, belediye başkanı arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Bu bireysel bir başarı değil. Balıkesir fark edilir bir hale geldi. Bu işte en çok emeğin demokrasinin başlangıç halkası olan muhtarlarımızda olduğunu düşünüyorum. Milletin seçtiği en yakın halka, devletimizin şefkat eli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah, hepiniz tekrardan aday olursunuz, hep beraber tekrar kazanır, bu millete hizmet etmeye devam ederiz.” (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP