SIRA YEMİNDE

Yayınlanma Tarihi :
SIRA YEMİNDE

14 Mayıs’ta 28. Dönem CHP Balıkesir Milletvekili seçilen Serkan Sarı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kaydını yaptırdı. Görevlilere mazbatasını teslim ederek kayıt işlemlerini tamamlayan Serkan Sarı’nın rozetini ağabeyi Gökhan Sarı taktı.

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Tamamlanan kayıt işlemleri sonrasında açıklamalarda bulunan CHP’li Serkan Sarı, şu ifadeleri kullandı; “Beni bu şerefli ve kutsal göreve layık gören, mücadelesiyle, verdiği oylarla destek olan Balıkesirli hemşehrilerime, Cumhuriyet Halk Partisi örgütümüze en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum. Seçilen tüm milletvekillerine hizmet yolunda başarılar diliyorum. Başta Kuvay-i Milliye Şehrimiz Balıkesir olmak üzere ülkemizin geleceği için hayırlı hizmetlerde bulunmak nasip olsun. Çok çalışacağız, güzel işlere imza atacağız. Allah utandırmasın.”

“BALIKESİR’İN HAKKINI SAVUNACAĞIM!”

Balıkesir’e hizmet yolunda hemşehrileri arasında parti ayırt etmeyeceğinin altını çizen Serkan Sarı, “Şehrimizin haklarının sonuna kadar savunucusu olacağıma, yıllardır biriken sorunlarını mecliste gür bir sesle duyuracağıma, çözüme kavuşması için öncülük edeceğime dair söz veriyorum. Balıkesirlilerin sevgisini kazanan, gönüllerine giren ve onları asla unutmayan bir vekil olacağım. Yeni dönem hepimiz için hayırlı ve uğurlu olsun.”diye konuştu.

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı 2 Haziran Cuma günü 28’inci Dönem 1’inci Yasama Yılı’nın açılışında yemin edecek. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP