Yayınlanma Tarihi :

SINDIRGI’DA ‘ZAFER’ HAZIRLIĞI

SINDIRGI’DA ‘ZAFER’ HAZIRLIĞI

Millet İttifakı’nın Sındırgı Belediye Başkan adayı CHP’li  Tuncay Öztürk, günlerdir sürdürdüğü seçim çalışmalarını Cumhuriyet Meydanı’ndaki dev mitingle taçlandırdı.  Miting soğuk havaya rağmen gövde gösterisine dönüştü. Havai fişeklerin atıldığı, 10. Yıl ve İzmir Marşı’nın hep bir ağızdan söylendiği mitingde partililer, “Vur vur inlesin, Ekrem Yavaş dinlesin” diye slogan attı. CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, ” Zafere iki gün kaldı. Tuncay başkanımız iki gün sonra Allah’ın izniyle,  sizin de oylarınızla Sındırgı’ya belediye başkanı olacak” dedi. 

CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin büyük coşku içinde gerçekleştirilen mitingde yaptığı konuşmada Millet İttifakı’nın iki partinin ittifakı olmadığını vurgularken, “Bu ittifak  aynı zamanda milletin, halkın, yoksulun, işçinin, köylülerin, kadınların, gençlerin ittifakıdır. Ama bunu birileri küçümsüyor. Zillet diyorlar, illet diyorlar, adi diyorlar, çete diyorlar, hatta terörist diyorlar. Onlar ne derse desin,  cebinde Türkiye Cumhuriyeti kimliği taşıyan herkes bizim için illet değil halktır, millettir, başımızın üzerinde yeri vardır. Bu milleti  kardeş yapacağız. Bu milleti hangi partiye oy verirse versin vatandaş bileceğiz”dedi.

“ZAFERE 2 GÜN KALDI”

“Sındırgı’da zafere sadece 2 gün kaldı” diyen Aytekin sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tuncay başkanımız iki gün sonra Allah’ın izniyle,  sizin de oylarınızla Sındırgı’ya belediye başkanı olacak. Bugüne kadar ona çocuklarınızı teslim ettiniz, çocuklarınızı eğitti, insan yetiştirdi, onları meslek sahibi yaptı. Şimdi yaşadığınız köyleri, ilçeyi, caddeleri, sokakları emanet edeceksiniz. Sıra ona geldi ”

Aytekin sözlerini, ” Sındırgı’da altı ok, büyükşehirde İsmail Ok. Mart’ın sonu bahar, Balıkesir iyi olacak, Mart’ın sonu bahar Sındırgı iyi olacak” diyerek bitirdi.

“ÇALIŞMAYANA DUR DEME ZAMANI”

“Sındırgı’da artık değişim zamanı geldi” diyen Belediye Başkan adayı Tuncay Öztürk ise şunları söyledi:

“Sındırgı yazın tozlu yollardan, kışın çamurlu yollardan bıktı. Artık tertemiz, pırıl pırıl, çukurları olmayan yollarda  yürümek bu Sındırgılı güzel insanların hakkı bu hakkı teslim etmek için iyi çalışmak gerekiyor. Çalışmayan, üretmeyen, kopya çekenlere der demenin  zamanı geldi” (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP