Yayınlanma Tarihi :

“SINDIRGI’DA İŞ BİTMİŞ”

“SINDIRGI’DA İŞ BİTMİŞ”

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Sındırgı’da Millet İttifakı’nın aday Tuncay Öztürk’e destek isterken, “Burada iş bitmiş. Sındırgı’ya bahar gelmiş” dedi.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Sındırgı’nın ekonomiye katkısı ile nüfusu ve seçmen sayısı ile önemli köylerinden biri olan Yüreğil’de düzenlenen mitinge katıldı.

Yüreğil’de Millet İttifakı’nın belediye başkan adayı Tuncay Öztürk’e destek isteyen Akın, coşkulu kalabalığa seslenirken,  “Bir tarafım kırmızı bir tarafım mavi. Boşuna demiyorum benim iki partim var. Biri İyi Parti biri CHP.. Büyükşehir belediye başkanlığı adaylığım açıklandıktan 45 gün sonra geri  çekildiğinde ağzımızdan kötü bir söz çıkmadı. Çünkü bizim meselemiz ne Ahmet meselesi, ne İsmail meselesi. Bizim meselemiz Allahımız şahittir memleket meselesidir” dedi.

“SINDIRGI’DA DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”

Her zaman partici değil, harbici olduğunu söyleyen Akın, sözlerini şöyle sürdürdü:

” Ben sizin evladınızım. Yüreğil’in adını da,  sorunlarını da TBMM’den en az 5 kez dile getirdim. Sındırgı’da çiftçimizin, hayvancılıkla geçinen vatandaşlarımızın, işçimizin, gençlerimizin sorunları var. Bu sorunların çözümü için Sındırgı’da artık değişim zamanı geldi. Bu değişimi sizlerle birlik ve beraberlik içinde yapacağız. Bize yetki verin. Sizlerin yüzünü güldürelim. Burada zaten iş bitmiş. Sındırgı’ya bahar gelmiş. Pazar günü bir oyu Tuncay başkanıma,  bir oyu da Millet İttifakı Büyükşehir Belediyesi adayımız İsmail Ok’a verin İkisi de göreve geldiğinde size en iyi hizmeti sunacaktır.  Artık bu başkanları değiştirin. Başkanlarımız da sözümüzün eridir. Ben Tuncay Öztürk’e de sonuna kadar kefilim”

“HİZMETE HAZIRIZ”

31 Mart’ta Yüreğil’e muhtar, Sındırgı’ya ilçe belediye başkanı, Balıkesir’e büyükşehir belediye başkanı seçildiğini anımsatan Tuncay Öztürk ise değişim için vatandaşlardan destek istedi. Sındırgı ve köyleri için 29 proje hazırladığını belirten Öztürk, ” Hizmet için ekibimiz hazır. Sındırgı’yı tarımın ve hayvancılığın merkezi yapacağız. Yüreğil’e de gelmeyen hizmeti getireceğiz. Artık Yüreğil’deki vatandaşımız saatlerce kepçe beklemeyecek. Yüreğil’de Sındırgı belediyesine ait hizmet binasını hemen açacağız. Belediyeye ait tüm araçlarımızı da sizin hizmetinize sunacağız” dedi.  Necip KARATUNA (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP