SEVAL BOZKURT’TAN ADAYLIK BAŞVURUSU

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
SEVAL BOZKURT’TAN ADAYLIK BAŞVURUSU

CHP Genel Merkez Parti Okulu Parti İçi Eğitim Birimi üyesi, 29 Ekim Kadınları Derneği Balıkesir Şube Başkanı Seval Bozkurt milletvekili aday adayı oldu.

27. Dönemde Balıkesir’den CHP 5. sıra milletvekili adayı olduğunu anımsatan Bozkurt, ” Yıllardır bir neferi olmaktan onur duyduğum, belde temsilciliğinden başlayarak her kademesinde görev yaptığım partimin üyelerinden aldığım güç ile milletvekilliği aday adaylığı başvurumu yaptım. Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde iktidar yürüyüşümüze katkı sunmak adına kendime güvenerek yola çıktım. Kuva-yi Milliye’nin başkenti , nefesimize nefes katan Balıkesir‘imizi TBMM’de Cumhuriyet Halk Partisi TBMM 28. Dönem Balıkesir Milletvekili olarak temsil etmeye talibim.” dedi.

Sosyal medyadan partililer ile CHP’li milletvekili aday adaylarına da seslenen Seval Bozkurt, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanımda olarak bana destek olacak tüm partililerime, dostlarıma ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum.14 Mayıs akşamı Millet İttifakı olarak hep beraber Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığını kutlamak üzere başlıyoruz” mesajını paylaştı. Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP