Yayınlanma Tarihi :

SELİN ARKADAŞ KURBANI!

SELİN ARKADAŞ KURBANI!

BALIKESİR’in Edremit ilçesinde 20 yaşındaki Selin Kartal, başından tek kurşunla vurulmuş olarak bulundu. Olayla ilgili Kartal’ın sevgilisi S.D. (23) ve A.B. (22) gözaltına alındı.

Edremit’in Gazicelal Mahallesi Hamdibey caddesi numara 10’da bulunan apartman sakinleri, 2’inci katta bulunan dairenin kapısının açık olduğunu gördü ve durumdan şüphelenerek polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, 20 yaşındaki Selin Kartal’ı başından tek kurşunla vurulmuş halde buldu. Olay yerine çağrılan 112 ekipleri Kartal’ın öldüğünü belirledi. Olay yerinde ilk incelemeyi yapan Cumhuriyet Savcısının talimatıyla Kartal’ın cenazesi Bursa Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

KAZA İLE Mİ VURDU?

Öte yandan Selin Kartal’ın öldürüldüğü evde A.B.’nin yaşadığını belirleyen polis ekipleri tarafından yapılan araştırmalar sonucunda Selin Kartal’ın sevgilisi S.D. ve A.B. gözaltına alındı. Verdikleri ilk ifadede olayı anlatan S.D. ve A.B., dün gece 21.30 civarında evde buluşup alkol aldıklarını söyledi. Bu sırada yanında bulunan silahı çıkarıp, şarjöründeki mermileri yere boşalttığını söyleyen A.B.,  şarjörün boşaldığını düşünerek şaka yapmak için silahı ateşlediğini ileri sürdü.

Olayın ardından paniklediklerini ve korkuyla kaçtıklarını söyleyen A.B. ve S.D.’nin Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğündeki gözaltı işlemleri devam ediyor. F. EMRAH ERDOĞAN / EDREMİT  (balikesir24saat.com) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP