ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARINDAN EDREMİT BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

Yayınlanma Tarihi :
ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARINDAN EDREMİT BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın şehit ve gazi aileleri için başlattığı ücretsiz tatil uygulaması takdirle karşılandı. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şube Başkanı Haydar Filiz, uygulama nedeniyle Edremit Belediyesi’ne teşekkür etti.

Edremit Belediyesi’nin okulların yarıyıl tatilinde tüm Türkiye genelinde ki şehit ve gazi aileleri için uygulamaya başladığı ücretsiz termal tatil uygulaması yoğun ilgi gördü. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şube Başkanı Haydar, Edremit Belediyesi Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı’yı ziyaret ederek teşekkür etti.

Dernek Başkanı Haydar Filiz, uygulamanın tüm şehit ve gazi yakınları tarafından büyük bir memnuniyet ile karşılandığını kaydetti; “Edremit Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan’ın sosyal sorumluluk projesi kapsamında böyle bir uygulamayı hayata geçirmesini son derece anlamlı buluyoruz. Şehit ve gazi aileleri olarak bizlerin hatırlanması, değer verilmesi ayrı bir anlam katıyor. Edremit Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan’a, Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı’ya ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Edremit Belediyesi Sözcüsü ve Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı ise  “Vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan’ın talimatı ile hayata geçirdiğimiz uygulama yarıyıl tatil boyunca devam edecek” diye konuştu. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP