DOLAR 32,2363 % 0.16
EURO 34,9606 % -0.03
STERLIN 41,1241 % -0.11
FRANG 35,7350 % 0.27
ALTIN 2.412,19 % -0,52
BITCOIN 67.720,27 0.059
Yayınlanma Tarihi :

ŞEHİT ANNELERİ UNUTULMADI

ŞEHİT ANNELERİ UNUTULMADI

Anneler Günü’nde Şehit Anneleri de unutulmadı. Vali Ersin yayınladığı mesajda, “En değerli emanetlerimiz olan şehit annelerimiz, tüm milletimize bırakılmış ortak emanetlerdir. Şehit annelerimiz unutmasınlar ki benim gibi milyonlarca evlatları var. ” dedi. Belediye Başkanları da şehit annelerini ziyaret etti. 

Anneliğin, başka hiçbir şeyle karşılaştırılmayacak, çok yüce bir duygu olduğunu belirten Vali Yazıcı, “İlk göz ağrımız olan annelerimizi yalnızca bir gün değil, her gün Anneler Günüymüş gibi hatırlamalı, yanlarında olmalıyız. Bizlerin hem en değerli, hem de en kutsal varlıkları olan annelerimiz, fedakârlıkları ve üzerimizdeki emekleriyle başımızın tacıdır. Ne yaparsak yapalım onların hakkını ödeyemeyiz. En değerli emanetlerimiz olan şehit annelerimiz, tüm milletimize bırakılmış ortak emanetlerdir. Şehit annelerimiz unutmasınlar ki benim gibi milyonlarca evlatları var. Bu millete kahramanlar vermiş tüm annelere hürmetlerimizi iletiyor, Allah onlardan razı olsun diyorum.” dedi.

BAŞKAN ARSLAN’DAN ŞEHİT ANNELERİNE ZİYARET

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan , Şehit Jandarma Uzman Çavuş Hayrettin Karabıyık’ın eşi Seval Hanımı, Şehit Komando Onbaşı Kadir Altınöz’ün annesi Meryem Hanım’ı, Şehit Özel Harekat Polisi Ahmet Alp Taşdemir’in annesi Saliha Hanım’ı, Şehit Polis Gökhan Kıncak’ın annesi Hanife Hanım’ı ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı. Ziyarette Başkan Arslan, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle andığını ifade etti.

BURHANİYE BELEDİYESİ DE KUTLADI

Burhaniye Belediyesi de şehit ailelerine ziyaretler gerçekleştirerek annelerin gününü kutladı.  Burhaniye Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Yazgan tarafından yapılan ziyarette şehit annelerine çiçek, fular ve hediye paketi verildi.
Şehit annelerine minnetlerinin ödenemeyeceğini söyleyen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “ilçemizde bu ülke için canını feda etmiş evlatlarımızın annelerini sadece bu özel günde değil hergün hatırlayarak minnetimizi sunacağız. Bu vesileyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde hanım başta olmak üzere tüm şehit ve gazi annelerinin ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

BAŞKAN CENGİZ’DEN ÇİÇEK, KUR’AN VE BAYRAK

İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, vatan uğruna can veren kahraman askerlerimizin annelerini evlerinde ziyaret ederek anneler gününü kutladı.
Belediye Başkanı Yusuf Cengiz eşi Havva Cengiz Hanım ile birlikte ilçe genelinde bulunan şehit annelerini ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı. Cengiz şehit annelerine  çiçek ile birlikte Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı  hediye etti. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP