DOLAR 32,2776 % -0.11
EURO 35,1154 % 0.46
STERLIN 41,7534 % 0.46
FRANG 36,0724 % -0.18
ALTIN 2.402,74 % -0,51
BITCOIN 67.592,00 0.219
Yayınlanma Tarihi :

SARIGÜL’ÜN PARTİSİNDEN İSTİFA EDİP DEVA’YA GEÇTİLER

SARIGÜL’ÜN PARTİSİNDEN İSTİFA EDİP DEVA’YA GEÇTİLER

Türkiye Değişim Partisi (TDP)’nden istifa eden İl Başkanı Erkan Akman, İl Teşkilat Başkanı Emre Baydar, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Teşkilat mensupları ile DEVA Partisi saflarına katıldı.

Erkan Akman’a rozetini DEVA Partisi İl Başkanı Kemal Aydemir takarken, Emre Baydar’a ise rozetini DEVA Partisi İl Teşkilat Başkanı Soner Avcı taktı.

Mustafa Sarıgül’ün genel başkanlığını yaptığı TDP’de önce Karesi İlçe Başkanlığını üstlenen ardından il başkanlığına getirilen Erkan Akman, “Bugün burada olmaktan, DEVA Partisi çatısı altında bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Memleketimize hizmet noktasında, duruşunu ve politikalarını çok beğendiğim Genel Başkanımız Ali Babacan ve çok kıymetli büyüğüm İl Başkanımız Kemal Aydemir ile yan yana siyaset yapacak olmaktan dolayı son derece heyecanlıyım. Balıkesir’imize ve memleketimize çok güzel hizmetler yapacağımıza dair en ufak bir kaygım bulunmamaktadır. Rabbim utandırmasın. Bizi son derece samimi olarak karşılayan ve aralarına kabul eden Başta İl Başkanımız Kemal Aydemir ve İl Teşkilat Başkanımız Soner Avcı olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza sonsuz şükranlarımı sunmak istiyorum. Hep beraber başaracağız.” dedi.

DEVA Partisi İl Başkanı Kemal Aydemir ise “Değerli kardeşim Erkan Akman ve arkadaşlarına ailemize hoş geldiniz demek istiyorum. Bu tip transferleri önümüzdeki dönemde sıklıkla göreceğiz. DEVA Partisi Türkiye’nin her yöresinde büyüyerek hizmet yarışında en önde olmaya DEVAm edecek. Genel Başkanımız Ali Babacan ve arkadaşları bu ülkeyi layık olduğu yere taşıyacak kudrette ve kapasitededir. Liyakatli kadroları ile DEVA Partisi özlediğimiz o güzel günleri tekrar yaşatacaktır. Bundan kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın. DEVA Türkiye’dir.” diye konuştu. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP