SANKİ BOMBA PATLADI

Yayınlanma Tarihi :
SANKİ BOMBA PATLADI

Balıkesir’de Küçük Sanayi Sitesi’nde bir lokantada gaz sıkışması nedeniyle meydana gelen şiddetli patlama kentin bir çok noktasından duyuldu.  Patlamada can kaybı olmadı ancak yaklaşık 20 işyerinde büyük maddi hasar oluştu. 

Küçük Sanayi Sitesi 2. Kapı girişinde Arif  Yaman’a ait lokantada  bu akşam 21.30 sıralarında gaz sıkışması nedeniyle (LPG) meydana gelen şiddetli patlama sonucu yangın meydana geldi.

İlk bilgilere göre kentin bir çok noktasından duyulan ve korkuya yol açan patlamada ölü ya da yaralı olmadığı açıklandı. Ancak lokanta ile birlikte çevresindeki bir çok işyerinde büyük maddi hasar meydana geldi. Polis ve sağlık ekipleri bölgeye sevk edilirken, itfaiye ekipleri de patlama sonrası başlayan  yangını kısa süreede söndürüp, kontrol altına aldı.

 “20 İŞYERINDE HASAR OLUŞTU”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz,  patlama sonrası 20 iş yerinde hasar oluştuğunu açıkladı.  Başkan Yılmaz, ” Tek tesellimiz can kaybımızın olmaması …Her zaman olduğu gibi esnafımızın yanında olacağız. Büyük geçmiş olsun.” mesajını paylaştı.   (balikesir24saat.com)

YORUM YAP