DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.626.3891.711

“SANDIKLAR MİLLET İTTİFAKI OYLARIYLA PATLAYACAK”

Yayınlanma Tarihi :
“SANDIKLAR MİLLET İTTİFAKI OYLARIYLA PATLAYACAK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Marmara, Saraylar, Ekinlik ve Avşa’daki ziyaretlerinden sonra Gönen’de gövde gösterisine dönüşen halk buluşmasına katıldı. Ahmet Akın, “Balıkesir’de sandıklar Millet İttifakı oylarıyla patlayacak. Beraber Türkiye’yi değiştireceğiz. Daha güzel bir Türkiye, yaşanabilir bir Türkiye’yi beraber inşa edeceğiz. Milletin hizmetkarı olarak kimseyle kavga etmedik etmeyeceğiz. Kavgayla değil, sevgiyle, barışla birleşe birleşe kazanacağız. Sözümüz söz yine baharlar gelecek!” dedi.

“MARMARA HAKKINI ALACAK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak seçim öncesi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Marmara, Saraylar, Ekinlik ve Avşa’da saha çalışmalarını gerçekleştiren CHP’li Ahmet Akın, Gönen’de gövde gösterisine dönüşen halk buluşmasına katıldı.

Marmara Adası ve diğer adalarda yaşanan sorunları bildiklerini vurgulayan Ahmet Akın, özellikle Büyükşehir Yasası çıktıktan sonra adaların üvey evlat gibi muamele gördüğünü söyledi. “Marmara hakkını alacak” diyen CHP’li Ahmet Akın, “Hemşehrilerimin gittikçe azalan deniz kaynakları, gelir sağlayamayacak hale gelen zeytincilik ve bir türlü toparlanamayan turizm sektörüyle ayakta kalmaya çalıştığını biliyorum. Bunların hepsini değiştireceğiz. Marmara, Saraylar, Avşa, Ekinlik yeniden kazanacak” diye konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Gönen’de de hemşehrilerinin sevgi gösterileriyle karşılandı. Gönen’de tarihe imza attıklarını söyleyen Ahmet Akın, “Ben bu topraklarda doğdum, bu topraklarda doğan her evlat gibi ‘vatana millete hayırlı ol’  dualarıyla yetiştim. Gönen, bu evladını hiçbir zaman mahçup etmedi, yalnız bırakmadı. Allah beni de size karşı mahcup etmesin. Sizlerin sevgisi ve desteğiyle başaracağız.” diye konuştu.

“BİR OY BAY KEMAL’E, BİR OY CHP’YE”

“Haydi Balıkesir, sandığa” diyerekGönenlileri sandığa davet eden Akın sözlerini şöyle sürdürdü:  

“Türkiye’nin hali ortada. Mutfaklarda yangın var. Çarşıya pazara markete gidemez haldeyiz. Evlatlarımız işsiz, güçsüz. Asgari ücretle çalışan geçinemiyor. Ev tutup kira mı ödesin yoksa kira kadar gelen elektrik doğalgaz faturalarını mı ödesin? Emeklimiz torununa bayram harçlığı veremez durumda. Kimse huzur içinde değil. Mutsuz bir toplum yarattılar. Bay Kemal söz verdi, bu düzen değişecek. Türkiye değişecek. Öyleyse ne yapacağız? Gel kardeşim, gel ablacığım, gel amcacığım bir oy Bay Kemal’e bir oy CHP’ye” 

AKIN OYUNU GÖNEN’DE KULLANACAK

Seçim yasakları öncesi çalışmalarına Manyas, Susurluk’ta devam edecek olan Ahmet Akın, cumartesi günü Bandırma’da “İktidar Yürüyüşü” ve Ayvalık’ta “Halk Buluşması”na katılacak. Akın 14 Mayıs 2023 Pazar günü Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi için sandık başına gidecek. CHP’li Ahmet Akın oyunu Gönen Şehit Kaymakam Rahmi Bey İlkokulu’nda sabah saatlerinde kullanacak.

 

 

 

YORUM YAP