SAKARYA’DA İTTİFAK COŞKUSU

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
SAKARYA’DA İTTİFAK COŞKUSU
Millet İttifakı adayları İYİ Partili İsmail Ok ve CHP’li Levent Tellioğlu’nun Sakarya mahallesine düzenlediği seçim ziyareti gövde gösterisine  dönüştü.
İki partinin il ve ilçe başkanlarının da hazır bulunduğu programda Levent Tellioğlu ve İsmail Ok halka seslendi.
Açılış konuşmasını yapan Levent Tellioğlu “İsmail Ok başkan ile uyumlu bir çalışma içerisinde Balıkesir’i hak ettiği yerlere taşıyacağız. Partili partisiz kimseyi ayırmadan hizmet edeceğime söz veriyorum. Bizlere büyük destek veren meydanı dolduran mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Karesi’ye 31 Mart’ta bahar gelecek.” dedi.
İyi Parti ve CHP’nin ortak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, rakiplerinin halka söyleyecek sözü olmadığı için iftiraya başvurduklarını iddia etti.
“HALK CEVABI  SANDIKTA VERECEK”
Büyükşehir adayı Ok,  şunları söyledi:
“Halka söyleyecek sözü olamayanların bizlere iftira ve hakaretlere başladı. Ancak bu iftira ve hakaretlere cevabı biz değil, halkımız sandıkta en iyi şekilde verecek. Biz ‘üretim’ diyoruz, onlar hakaret ediyorlar. Biz ‘birlikte yöneteceğiz’ diyoruz, onlar ‘terörist’  diyorlar. Bu sözleri söyleyenler muhtemelen aynaya bakarak bu sözleri söylüyor. Kuva-yi Milliye şehrinin evlatlarından hain çıkmaz. Balıkesir’i Avlu ve Çamlık ile yolsuzluğun dibine batırdılar. Geleceğini kararttılar. Buradan halkımıza söz veriyorum hortumlar kesilecek”
“SUDA ADİL FİYAT SÖZÜ”
Su fiyatlarından yakınan vatandaşa cevap veren İsmail Ok “Balikesir her yönüyle bereketli bir şehir. Hem rüzgar, hemde güneş enerjisi ile elde edeceğimiz elektrik sayesinde şu faturalarını aşağıya çekmeyi hedefliyoruz. Ürettiğimiz elektriğin fazlasını da satarak belediyemize gelir elde etmek istiyoruz. Ayrıca su fiyatlarında ki adaletsizlikleri ortadan kaldıracağız. Tüm ilçelerimizde adil bir fiyatlandırma olacak” dedi. (balikesir24saat) 

YORUM YAP