DOLAR 32,2893 % 0.1
EURO 35,1983 % 0.05
STERLIN 41,4518 % 0.22
FRANG 36,1940 % -0.14
ALTIN 2.469,38 % 0,31
BITCOIN 70.974,36 -0.121
Yayınlanma Tarihi :

ŞAHİN, ŞAHİN’E KARŞI!

ŞAHİN, ŞAHİN’E KARŞI!

AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Mehmet Birol Şahin, yeni havaalanına “Kuva-yi Milliye” adının verilmesini öneren CHP Milletvekili Fikret Şahin’e sert çıktı. Şahin, ” Bir çivisine, bir tuğlasına vesile olmadığın, yapıldığını bile bilmediğin, gazeteden hizmete gireceğini öğrendiğin havaalanına isim koymak sana mı düştü?.. Bu nasıl bir had bilmezliktir?” dedi.

CHP’Lİ ŞAHİN DESTEK İSTEMİŞTİ!
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin’in yapımı devam eden Balıkesir Merkez Havaalanı’na “Kuva-yi Milliye” adının verilmesi için kanun teklifi hazırlarken, kamuoyunun büyük desteğini aldı. Balıkesirliler Kuva-yi Milliye Havaalanı’na destek verirken, bazı vatandaşlar ise “Kurtdereli” ismini önerdi. CHP’li Şahin, tüm partilerin milletvekillerinden bu konuda destek isterken, AK Parti Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Mehmet Birol Şahin’den sert bir yanıt geldi.
“HİÇ UTANIP SIKILMADAN İSİM BABASI OLMAK İSTEMİŞ!
Son dönemde “muhalefete yaptığı muhalefet”le dikkat çeken AK Partili Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu görüşlere yer verdi: ” Bir çivisine bile vesile olmadıkları, projelendirmesinden, yapım sürecine kadar hiç bir aşamada ilgilenmedikleri, takipçisi olmadıkları, bütün yapım sürecinde ‘burada ne oluyor’ diye merak edip çalışan işçileri bari ziyaret edip ‘kolay gelsin’ bile demedikleri, ne zaman hizmete gireceğini bile öğrenme zahmetine katlanmadıkları havaalanının ‘isim babası’ olmak için hiç utanıp sıkılmadan TBMM’ye öneride bulunup şehre yapılan hizmeti sahiplenmeye kalkmak tam da CHP zihniyetine ve CHP milletvekili Fikret Şahin’e yakışan bir hareket olmuş.. Seçildiği günden beri Balıkesir’e fayda sağlayacak hiç bir hizmete vesile olamayan, şehre yapılan ve yapılması gerekenler hakkında hiç bir çabası olmayan adeta ‘Bankamatik Vekil’e dönüşen, arada bir uğradığı şehrimizde yolda yürürken selam vermekten bile imtina eden şehrimizin milletvekillerinden birisi olan Sayın Fikret Şahin ‘boş beleş’ işlerle gündeme gelip bir iş yapıyormuş algısı yapacağına Ankara’da hemşehrilerimize, şehre, ilçelerimize katkı sağlayacak taleplerin altına imza atıp bunların takipçisi olmasını tavsiye ediyoruz..
Bir çivisine, bir tuğlasına vesile olmadığın, yapıldığını bile bilmediğin, gazeteden hizmete gireceğini öğrendiğin havaalanına isim koymak sana mı düştü?.. Bu nasıl bir had bilmezliktir?..
“KEŞKE HEKİM OLARAK KALSAYDIN”
Milletvekili olduğundan beri kime ne faydan oldu?.. Balıkesir’in neyi ile ilgilendin.? Kimin hangi derdine derman oldun..? Milletvekili olmanın Balıkesir’e, Balıkesirliye bir faydası olmadı, keşke hekim olarak kalsaydın da hastaların şifa bulmasına vesile olmaya, bu yolla faydalı olmaya devam etseydin…”
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin’in bu açıklamaya karşılık verip vermeyeceği ise merakla bekleniyor. Coşkun YAMAN(balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP