DOLAR 32,2363 % 0.16
EURO 34,9606 % -0.03
STERLIN 41,1241 % -0.11
FRANG 35,7350 % 0.27
ALTIN 2.412,19 % -0,52
BITCOIN 67.720,27 0.059
Yayınlanma Tarihi :

“SADECE BANDIRMA’YI KAZANMAK YETMEZ”

“SADECE BANDIRMA’YI KAZANMAK YETMEZ”

Bandırma Belediye Başkan adayı CHP’li Dursun Mirza, Tuğçe Kandemir konserinde Cumhuriyet Meydanını dolduran binlerce kişiye seslenirken, Ahmet Akın için de destek istedi. Mirza, “Sadece Bandırma’yı kazanmak yetmez. Büyükşehir’de de Ahmet Akın’a ihtiyacımız var. O yüzden Bandırma’dan ona çok oy göndermemiz gerekiyor. 31 Mart’ta sandıkları patlatacağız ve hep birlikte yeniden geleceğe yürüyeceğiz.” dedi.

‘Bu Benim Öyküm’ şarkısıyla milyonlarca kalbi fetheden başarılı sanatçı Tuğçe Kandemir, Bandırma’da sahne aldı. CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın ve CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza’nın Bandırmalılara armağanı olan konserde Cumhuriyet Meydanı doldu taştı.

Konsere; Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Parti Meclisi Üyesi ve Yurtdışı Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tüm, CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak, İYİ Parti eski İl Başkanı Özlem Ural ve binlerce vatandaş katıldı. Konser öncesi CHP Belediye Meclis Üyeleri tanıtıldı.

“31 MART’TA SANDIKLARI PATLATACAĞIZ”

Bandırma’yı geleceğe hazırlamak için tecrübeli bir meclis üyesi kadrosu oluşturduklarını belirten Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, hazırladıkları bütün projeleri 5 yıl içinde hayata geçirilecek şekilde planladıklarını vurguladı.

15 yıllık CHP’li belediye döneminde Bandırma’nın özgürlüğün, barışın, kardeşliğin, Atatürkçülüğün ve Cumhuriyet’in kenti olduğunu söyleyen Mirza, “Bu kentin bir bireyi olarak sizlerle olmaktan gurur duyuyorum. Ben tecrübeli bir yerel yöneticiyim. Sorunları çözüp, eksikleri tamamlayacağız” dedi.

Cumhuriyet Meydanını dolduran binlerce kişiye seslenen Mirza, Ahmet Akın için de destek istedi. Mirza, “Sadece Bandırma’yı kazanmak yetmez. Büyükşehir’de de Ahmet Akın’a ihtiyacımız var. O yüzden Bandırma’dan ona çok oy göndermemiz gerekiyor. 31 Mart’ta sandıkları patlatacağız ve hep birlikte yeniden geleceğe yürüyeceğiz.” dedi.

Dursun Mirza ve eşi Emine Mirza, Tuğçe Kandemir’in“Akşam Güneşi” şarkısına da sahneye çıkıp, eşlik etti. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP