DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.622.0390.828

RAMAZAN ALTIEYLÜL’DE BİR BAŞKA GÜZEL

Yayınlanma Tarihi :
RAMAZAN ALTIEYLÜL’DE BİR BAŞKA GÜZEL

Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşmanın simgesi 11 ayın sultanı Ramazan, Altıeylül İlçesinde birlik, beraberlik içinde yaşanıyor.

2015 yılında başlatılan “Evde iftar hizmeti” bu Ramazan ayında da devam etti. Her gün 700 ihtiyaç sahibi vatandaşa 4 çeşit sıcak yemek götürülerek Ramazan bereketi yaşatıldı.

Ayrıca Altıeylül Belediyesi Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir camide Teravih namazı sonrasında vatandaşlara şerbet ikramında bulundu.

BAŞKAN AVCI, HER AKŞAM VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ev ve mahalle ziyaretlerini hiç aksatmayan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Vatandaşlarımıza hizmet götürürken, gönül belediyeciliği ve sosyal belediyeciliğin yol haritaları olduğunu” vurguladı.

Ramazan ayının başladığı günden bu yana Altıeylül ilçesinde iftar programlarına konuk olan Başkan Avcı, “Ramazan berekettir, paylaşmaktır. Bizlerde vatandaşlarımızla iftarda buluşuyor, evlerine konuk oluyor, Teravih namazı sonrasında kahve ziyaretlerimizle Ramazan ayının bereketini hep birlikte yaşıyoruz” diye konuştu.

“DEPREMZEDELERİ UNUTMADIK”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Altıeylül Belediyesi olarak yine bu mübarek ayda da vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret ettik. Rabbimiz tarafından bizlere sunulan rahmeti ve bereketi paylaşmak adına günlük 700 ihtiyaç sahibine 4 çeşit sıcak yemek çıkartarak Ramazan bereketini birlikte yaşadık. Asrın felaketi gölgesinde yaşanan depremin ardından Altıeylül’de ikamet eden depremzede vatandaşlarımızla Ramazan’da birlikte olduk. Ramazan-ı Şerif ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde her akşam ayrı mahallede, her akşam ayrı camide Teravih namazımızı birlikte kıldık. Altıeylül personel iftarı ile tüm personelin ve ailelerinin katılımıyla Ramazan programı gerçekleştirdik. Bu duygu ve düşüncelerle yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde Altıeylüllü hemşehrilerimin, milletimizin ve tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, Rabbimden bu bayramın hepimize, bütün insanlığa sağlık ve huzur getirmesini diliyorum” diye konuştu.

YORUM YAP