PROF. DR. AYMANKUY İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYI

Yayınlanma Tarihi :
PROF. DR. AYMANKUY İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYI

Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Yusuf Aymankuy, İYİ Parti Balıkesir milletvekili aday adayı olmak için üniversiteden istifa etti.

İstifasını ve adaylığını sosyal medya hesaplarından duyuran Aymankuy, “1987 yılında öğrenci olarak girdiğim ve kuruluşundan bugüne kadar geçen 30 yıl içerisinde kuruluşu dahil bir çok biriminde idareci ve öğretim üyesi olarak görev yaptığım, mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi’ndeki görevimden İYİ Parti Balıkesir Milletvekili aday adayı olmak için istifa ettim. Milletimiz, ülkemiz, Balıkesirimiz ve İYİ Partimiz için hayırlı olsun. Ezeli ve ebedi liderimiz Mustafa Kemal Atatürk‘ün izinde ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener‘in önderliğinde İYİ Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adayı olduğumu büyük bir onurla duyurmak istiyorum.” mesajını paylaştı.

Balıkesir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu ve Burhaniye UygulamalıBilimler Yüksekokulunda müdürlük yapan, bir dönem Balıkesir Üniversitesi Genel Sekreterliğini üstlenen Aymankuy geçtiğimiz yıl İYİ Parti’ye katılmış, rozetini Genel Başkan Meral Akşener takmıştı. Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com) 

 

YORUM YAP