DOLAR31,0077% 0.31
EURO33,5757% 0.37
STERLIN39,1698% 0.31
FRANG35,2390% 0.45
ALTIN2.018,34% 0,31
BITCOIN1.606.553-0.748

“PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR”

Yayınlanma Tarihi :
“PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Danışma Meclisi’nde  Balıkesir’deki tüm AK Partili belediye başkanları adına konuşurken, “Sayın Cumhurbaşkanım sizi Allah için seviyor, Allah rızası için seviyor, sevgili Peygamberimizin muhabbetiyle seviyor, Din-i Mübin-i İslâm aşkıyla sizlerin arkasında koşturuyoruz. Onun için bizim size olan sevdamız Allah’ın izniyle pazara kadar değil mezara kadardır” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında düzenlenen AK Parti Balıkesir Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda partili belediye başkanları adına Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenen ve başta Erdoğan olmak üzere tüm partililer tarafından  alkışlanan Başkan Avcı’nın konuşması şöyle:

“SİZİ TEKRAR SEÇTİREREK SİZE OLAN BORCUMUZU YERİNE GETİRECEĞİMİZE İNANIYORUZ”

“Sayın Cumhurbaşkanım, milletin adamı mazlumların umudu zatıâlinizi Zağnos Mehmet Paşa’nın; Kuvâ-yi Milliye’nin; Kara İsa’nın ve 41 bayrak adamının başşehri güzel Balıkesir’imizde sizleri ağırlamaktan gurur duyduğumuzu, şeref duyduğumuzu ifade ediyorum. Hoş geldiniz; şerefler verdiniz; sefalar getirdiniz efendim.

Sayın Cumhurbaşkanım bizler sizlerin taşıdığı ümmet sancağını İslam Sancağını şehrimizde aşağılara düşürmemek adına il başkanımız ve büyükşehir belediye başkanımız öncülüğünde milletvekillerimizin katkılarıyla 10 ilçe belediye Başkanımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanım sizleri 3 buçuk yıldır Balıkesir’de görmemenin sevdasını ve sevincini bugün sokaklara ve caddelere taşarak gördük. Bizler sizleri destekleyebilmek için ilçemizle; büyükşehrimizle; milletvekillerimizle birlik olarak çalışıyoruz. Sosyal belediyecilik, kültürel belediyecilik ve gönül belediyeciliği anlamında var gücümüzle elimizden gelen imkânları seferber ediyoruz. İnşallah 2023’te de daha güçlü bir şekilde sizleri tekrar seçtirerek size olan borcumuzu yerine getireceğimize inanıyoruz.”

AVCI’DAN ERDOĞAN’A ABDÜLHAMİT BENZETMESİ 

“Sayın Cumhurbaşkanım Üstat Arif Nihat Asya‘Delikanlım! İşaret aldığın gün atandan! Yürüyeceksin! Millet yürüyecek arkandan!’ diyor. Sizler feleniğmel emiru, emiruha Hadis-i Şerif’inde övgüye mazhar olan Sultan Fatih’ten; Sina Çölleri’nde yürüyerek sevgili Peygamberimizin mihmandarlığını yaptığı Sultan Yavuz’dan; nerede bir mazlum inlese, nerede bir garip çile çekse onlara her zaman elini uzatan sizi de çok benzettiğimiz Sultan Abdülhamid Han’dan aldığınız işaretle dik yürüyorsunuz. Milletimiz de her zaman arkanızda, bizler de Allah’ın izniyle sonuna kadar yanınızda sizlerle birlikte çalışarak gayret sarf edeceğiz.”

“Sayın Cumhurbaşkanım sizi Allah için seviyor, Allah rızası için seviyor, sevgili Peygamberimizin muhabbetiyle seviyor, Din-i Mübin-i İslâm (hak ve hakîkatı apaçık izâh eden islâm dini.) aşkıyla sizlerin arkasında koşturuyoruz. Onun için bizim size olan sevdamız Allah’ın izniyle pazara kadar değil mezara kadardır diyor, saygılarımızı sevgilerimizi arz etmek istiyorum”  (balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP