Balıkesir 24 Saat – Balıkesir Son Dakika Haber

resim

ÖZGÜNAYDIN’DAN İKİ GÖSTERİ BİRDEN

ÖZGÜNAYDIN’DAN İKİ GÖSTERİ BİRDEN
110
21 Eylül 2019 - 11:00

Öğretmen, Gazeteci , Yazar , Fotoğraf sanatçısı Lütfi Özgünaydın iki gösteri ve söyleşi ile Balıkesir Fotoğraf Sanatı Derneği’ne (BASAF ) misafir oldu.

Sanatçı , gazete ve dergilerde yayınlanan fotoğraf ve foto denemeleri, köşe yazıları , proje kapsamında çektiği fotoğrafları , yurt içi ve dışında olmak üzere sayısı 100’e ulaşan açtığı fotoğraf sergileri , yazı ve deneyimlerini dernek üyeleriyle paylaşarak, kitaplarını tanıttı.

“Üç çağdaş kadın yazarımız” olarak projelendirip, çektiği fotoğrafların beraberinde getirdiği , kadın yazarlarımızdan gelen mesajları teslim etti.
Kadın yazarlar “Zeynep Oral , Ayşe Kulin , İnci Aral ” yolladığı mesajları dinleyicilere okuyan Basaf Başkanı Erhan Alan, “Üç çağdaş kadın yazarımız ” ve ” son elli yıl gösterisi ” konseptli fotoğraf sunumu için sanatçıya teşekkür belgesi takdim etti.

Çok yönlü sanatçı Lütfi Özgünaydın’ın kendi yazdığı kitaplarını dernek üyeleri ve misafirlere imzalamasıyla etkinlik son buldu.
BASAF binası sunum salonunda gerçekleşen etkinlik , dernek üyeleri ve misafirlerden büyük beğeni aldı. (balikesir24saat)

Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download redmi firmware
Free Download WordPress Themes
download udemy paid course for free

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

BLANK style is purely built for customization. This style supports text, images, shortcodes, HTML etc. Use Source button from Rich Text Editor toolbar & customize your Modal effectively.
close-link