Balıkesir 24 Saat – Balıkesir Son Dakika Haber

resim

ÖREN SAHİLİNDEN 700 KİLO ÇÖP ÇIKTI!

ÖREN SAHİLİNDEN 700 KİLO ÇÖP ÇIKTI!
361
21 Eylül 2019 - 21:12

Burhaniye’de Dünya Temizlik Günü’nde bir araya gelen üniversite öğrencileri  ve  vatandaşlar Ören sahilinde çevre temizliği yaptı. Ören plajında yaklaşık 50 kişinin katıldığı etkinlikte birkaç saatte 700 kilo çöp toplandı.

Burhaniye’de Kaymakamlık, Belediye ve Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu(BUBYO iş birliği ile düzenlenen çevre etkinliği ilgi gördü. Etkinliğe sivil toplum örgütleri de destek verdi.

Ören meydanında toplanan çevreciler, meydanda başladıkları temizliğe, ünlü Ören plajında devam etti. Etkinlikte 700 kilo dolayındaki çöp toplandı. Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in de açılışına katıldığı  etkinlik yoğun ilgi gördü. Etkinliğe katılanlar çevre temizliğine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşadı.

Katılımcılara teşekkür eden Belediye Temizlik İşleri Müdürü Çağrı Birimenler, “Güzel bir etkinlik oldu. Üniversite öğrencilere ve sivil toplum örgütü üyelerinde katıldığı etkilikte yaklaşık 700 kilo çöp toplandı. İlçemizde çevre temizliğine  önem veriyoruz” dedi. Doç. Dr. Sabriye Çelik Uğuz da, “ Kaymakamlık ve Belediyenin öncülüğünde güzel bir etkinlik yaptık.  Bizde üniversite öğrencileri ile destek olduk. Ören plajını temizledik.. Temiz bir çevrede yaşamak için farkındalık oluşturmak istiyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi. Sefer TALAY /BURHANİYE (balikesir24saat)

Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
download udemy paid course for free
download coolpad firmware
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

BLANK style is purely built for customization. This style supports text, images, shortcodes, HTML etc. Use Source button from Rich Text Editor toolbar & customize your Modal effectively.
close-link