Yayınlanma Tarihi :

ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ

ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan çalışanların iş güvenliği içinde görevlerini yerine getirmesi için tüm ekipmanları değiştirdi. Yeni ekipmanlar işçilere dağıtıldı.

Edremit Belediyesi’nde sahada ve özel kıyafet gerektiren işlerde çalışan işçilere kıyafet ve ekipman dağıtımı yapıldı. Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, dağıtımının ardından işçilerle bir araya geldi. Başkan Arslan, “Hizmetlerimizi yaparken en büyük gücümüz olan işçi arkadaşlarımıza imkanlarımız dahilinde destek olmaya devam ediyoruz. Zor ve zahmetli işleri büyük bir özveri ile yapan işçi arkadaşlarımın mutlu, huzurlu ve güvenli ortamda çalışmalarını sağlamak bizim için çok önemli. Sahada çalışan arkadaşlarımızın Belediyemiz çalışanı olduğunu belli eden kıyafetlerin yanı sıra güvenliklerini de sağlayacak ekipmanları dağıttık. Amacımız halkımıza ve kentimize en iyi şekilde hizmet vermektir” dedi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Tamer Acar da Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın konuya verdiği önemi ifade ederek “Başkanımız Selman Hasan Arslan, kurumsal bir kimlik içerisinde tüm güvenlik şartlarının da sağlandığı bir çalışma ortamına son derece önem veriyor. Bu doğrultuda Başkanımız Arslan’ın talimatı üzerine kısa süre içerisinde yaptığımız ön hazırlığın ardından işçi arkadaşlarımızın yeni kıyafetlerini ve ekipmanlarını temin ederek, kendilerine dağıttık” dedi. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP