Balıkesir 24 Saat – Balıkesir Son Dakika Haber

resim

NİHAYET ARIZA GİDERİLDİ !..

NİHAYET ARIZA GİDERİLDİ !..
291
06 Ekim 2019 - 21:27

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Altıeylül İlçesi Sütlüce mahallesi Dereboyu caddesindeki arızanın yaklaşık 8 saat sonra  giderildiğini bildirdi.

Saat 13.30’da başlayan su kesintisinin ardından bütün gün susuz kalan Bahçelievler, Plevne, 1. Gündoğan, 2. Gündoğan, Hasanbasriçantay, Kasaplar, Gümüşçeşme, Çayırhisar, Halalca, Yakupköy, Ovaköy ve Aslıhan mahallelerine saat 21.00’den sonra su verilmeye başlandı.  Ancak su ancak saat 23.00’den sonra evlere ulaşmaya başladı.

Saatler süren kesintiye büyük tepki gösteren Altıeylül sakinleri, sık sık gerçekleşen su arızaları için köklü çözüm istedi. Vatandaşlar su borularının yenilenip değiştirilmesi gerektiğini vurguladı. Bazı vatandaşlar  boruların yenilenmesi için imza kampanyası düzenleyeceklerini bildirdi.

Bu arada Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın yaklaşık 2 km’lik 1200’lük içme suyu hattının değiştirilmesi için BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal’a talimat verdiği iddia edildi.

ANLAYIŞ VE SABIR KALMADI!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Altıeylül Belediyesi kesintinin ardından vatandaşlara anlayış ve sabırları için teşekkür etti. Ancak bu açıklamalar da  tepkilerin dinmesine yetmedi. Vatandalar kesinti öncesi ve arıza sonrası abonelerin bilgilendirilmesi gerektiğini vurguladı.  (balikesir24saat) 

Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
online free course
download lenevo firmware
Download WordPress Themes
online free course

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

BLANK style is purely built for customization. This style supports text, images, shortcodes, HTML etc. Use Source button from Rich Text Editor toolbar & customize your Modal effectively.
close-link