DOLAR 32,2608 % 0.21
EURO 34,9423 % -0.13
STERLIN 41,1291 % -0.09
FRANG 35,6958 % 0.12
ALTIN 2.432,27 % 0,30
BITCOIN 68.316,00 0.329
Yayınlanma Tarihi :

NAGEHAN ALÇI DAHA MI FOTOJENİK !.. SAFFET NAYİR

NAGEHAN ALÇI DAHA MI FOTOJENİK !.. SAFFET NAYİR

İkisi de ”katil devlet” dedi. İkisi de devlete hakaret etti. Biri 7 yıl önce, biri 3 gün önce. Biri 9 yıl ceza aldı diğeri ödül gibi program sunmaya devam ediyor. Üstelik bu kadının bu ilk vukuatı da değil. Hemen hemen her açık oturumda Türkiye Cumhuriyetine hakaret ediyor, aşağılıyor ama en ufak bir soruşturma yok. Neden? Kim koruyor bunu.?
Nagehan Alçı denen kadın yıllarca FETÖ’nün kalemşorlüğünü, çığırtkanlığını yapmıştır. Sadece kendi değil, kocası ROK ile birlikte. Ama o kadar torpilli ki ona her şey serbest. Devlete hakaret edebilir, açıkça yalan söyleyebilir, suçlayabilir ama kimse hesap sormaz.
Allahtan Ersan Şen adında cumhuriyet sevdalısı bir profesörümüz var da haddini bildiriyor.
Haber Türk denen kanal yıllardır bu kadına program yaptırıyor. Eğer bu durum sadece reyting uğruna ise başta bu vatan için şehit düşmüş kahramanlarımız olmak üzere, gazilerimize ve daha da ötesi Türk Milletine en büyük hakarettir. Çok büyük ayıptır.
Bana en çok garip gelen diğer bir durumda. MHP’nin kurumsal kimliği ile bu kadına niye haddini bildirmediğidir. MHP milletvekili Cemal Enginyurt’un bu konuda attığı Tweet için kendisini kutluyorum. Tweet aynen şöyle, “T.C. Devleti’ne her kim ” KATİL” diyorsa,VATAN HAİNİDİR. Adı İster Kaftancı olsun, isterse Alçıcı, Devlete Katil diyen Katilin ta kendisidir. 90’lı Yıllar üzerinden , Devleti Katillikle itham eden çapsızın; Başbağları, 33 Askerin şehadetini de anlatması gerekir. DEVLET CANDIR.’’
Ancak ben yine de MHP’nin bu hadsize en kısa sürede haddini bildireceğine yürekten inanıyorum.
Sadece bu kadın değil, Nazlı Ilıcak ile birlikte yıllarca TV’lerde program yaptılar. Yeri geldi en büyük hakaretleri birlikte başta Cumhuriyetimizin kurucusu M.Kemal ATATÜRK olmak üzere bütün değerlerimize hakaret edip asılsızca suçladılar. Nazlı Ilıcak şimdi cezaevinde. Çıkması mümkün görünmüyor. Ama nedense bu Nagehan Alçı adeta dokunulmazlık zırhına büründürülmüş kimse dokunamıyor. Benim aklıma artık bir şey gelmiyor. Acaba diyorum bu kadın Nazlı Ilıcak ya da Canan Kaftancıoğlu’na göre daha mı fotojenik olduğu için korunuyor?
Hadi diyelim sayın savcılarımız demokratik hak olarak görüyor ya da basın özgürlüğü gibi algıladıkları için her hangi bir soruşturma ya da kovuşturma açmıyorlar. Peki STK’ lara ne oluyor? Onlarca dernek var. Atatürkçü Düşünce Derneği nerede? Türk Ocakları? Hatta Ülkü Ocakları neden bir kınama yayınlamaz. Yoksa yayınladılar da ben mi duymadım. Eğer öyle ise peşin peşin özür dilerim. Düğün derneklerde ya da resmi bayramlarda Onuncu Yıl Marşı söylemekle olmaz bu işler.
Beyler…! Bu ülke kolay kazanılmadı. Yüz binlerce şehit boşuna verilmedi. Kimsenin şehitlerimizin kemiklerini sızlatmaya hakkı yok.
Terörle mücadele altında yaptığımız neredeyse her gün bir şehit verdiğimiz ülkemizde en başta verilen bu kahramanca mücadelenin hatırına bu kadın susturulmalı.. Bu millet bunların hesabını mutlaka sorar, ama bugün ama yarın. Ama mutlaka sorar.
Sırf bu yüzden bu aşağılık açık oturumlardan nefret eder oldum. Haber programı adı altında sürekli Türk milletinin manevi değerlerine hakaret edilmesini kabullenemiyorum ve şiddetle kınıyorum…

Kaynak : Saffet Nayir

YORUM YAP