DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.618.0350.195

MUHTARLARDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Yayınlanma Tarihi :
MUHTARLARDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Karesi Merkez Mahalle Muhtarları Derneği ile bir araya geldi, muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu. Toplantı sonunda Muhtarlar Derneği Başkanı Kemal Temiz, Başkan Orkan’a muhtarlara verdiği desteklerden ötürü teşekkür plaketi verdiler.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Karesi Millet Bahçesi’ndeki Logo Kafe’de düzenlenen toplantıda muhtarların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Orkan, ilçeye yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Toplantıda Atatürk, Karesi, Hacıismail, Vicdaniye ve 2. Oruçgazi muhtarlarının doğum gününü kutlayan Başkan Okan’a bir sürpriz de muhtarlar yaptı.

MUHTARLARDAN SÜRPRİZ

Karesi Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Kemal Temiz, Başkan Orkan’a muhtarlara verdiği destekten ötürü teşekkür plaketi vererek sürpriz yaptı. Karesi Belediyesinin hizmetlerinden memnun olduğunu da dile getiren Muhtar Temiz, gerek telefon açtıklarından gerekse belediyeye gittiklerinden kendilerine gösteren ilgiden dolayı   Orkan ve ekibine teşekkür etti.

Muhtarların vatandaş ile belediye arasında köprü olduğunu vurgulayan  Başkan Orkan, muhtarların vatandaşların sesi olduğunu söyledi.

Toplantı sonunda doğum günü olan muhtarlar için pasta kesilirken, Başkan Orkan’a teşekkür plaketi takdim edildi. (balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP