Yayınlanma Tarihi :

MİNİK SELİN DE KURTARILAMADI

MİNİK SELİN DE KURTARILAMADI

Kurban Bayramı’nın ikinci günü Erdek Ocaklar’da yaşanan pompalı dehşetinde ölü sayısı ikiye yükseldi. 46 yaşındaki Mehmet Solaklar’dan sonra 10 yaşındaki Selin Cebeci’nin beyin ölümü gerçekleşti.

Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar’da Kurban Bayramı’nın ikinci günü eğlence mekanı önünde meydana gelen silahlı saldırıda, 2’si ağır 5 kişi yaralandı.

Eğlence mekanında görevli Emrah Saltık ve Erdem T. arasında bilinmeyen nedenle tartışma yaşandı. Araya girenler olayı yatıştırdı, Erdem T. mekandan ayrıldı. Akşam saatlerinde aracıyla mekanın önüne gelen saldırgan yanında getirdiği pompalı tüfekle kapıda duran Emrah Saltık’a rastgele ateş açıp, olay yerinden kaçtı.
Saldırıda, Emrah Saltık ile 4 kişi yaralandı. Yaralılar Erdek ve Bandırma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılardan durumu ağır olan 46 yaşındaki Mehmet Solaklar kurtarılamadı. Solaklar Bursa’da toprağa verildi.
6 gündür Bandırma Devlet Hastanesi’nde yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren 10 yaşındaki Selin Cebeci’nin beyin ölümü gerçekleşti. Selin’in kaybı büyük üzüntü yarattı.

SELİN 5 KİŞİYE CAN OLACAK

Selin Cebeci’nin organları, ailesi tarafından bağışlandı. Küçük kızın organları Ankara Hacettepe Tıp Fakültesinde kalp, İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde akciğer, Bursa Uludağ Üniversitesinde de böbrek, karaciğer ve kornea için bekleyen 5 hastaya umut olacak.

(balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP