DOLAR31,0969% -0.05
EURO33,8029% -0.05
STERLIN39,4656% -0.11
FRANG35,3538% -0.01
ALTIN2.029,96% -0,10
BITCOIN1.711.4685.075

“MİMARLIK DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ”

Yayınlanma Tarihi :
“MİMARLIK DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ”

TMMOB Mimarlar Odası Balıkesir Şube Başkanı Betül Dikici ve yönetim kurulu üyeleri,  odanın hizmet binasında Balıkesir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nin yeni öğrencileri ile bir araya geldi. 

Etkinliğe; Mimarlar Odası Balıkesir Şubesi Öğrenci Temsilcisi Hazal Çakmak ,  Balıkesir Üniversitesi Vizyon Tasarım ve Teknoloji Topluluğu Sorumlu Öğretim Görevlisi Figen Altıner  ile Topluluk Başkanı Mimarlık Öğrencisi Feyza Sarı ile birlikte 57 mimarlık öğrencisi katıldı.

Öncelikle büyük emekler ve çabalar harcayarak ve zorlu sınavları aşarak, bu yıl mimarlık eğitimine başlayan genç mimar adaylarını başarılarından dolayı kutlayan Başkan Dikici, Mimarlar Odası ve tüm birimlerinin öğrencilere destek vermeye hazır olduğunu  söyledi.

“Öğrenci Üyelik” sistemiyle, geleceğin mimarlarının şimdiden meslek ortamıyla buluşmalarını sağlamak üzere bu etkinliği düzenlediklerini vurgulayan Dikici, “Daha sağlıklı, yaşam kalitesi yüksek, duyarlı, eşitlikçi ve adaletli bir dünyayı desteklemek için, mesleğimizin yaratıcı, yenilikçi gücünün ve sosyal sorumluluklarının bilinciyle geleceğin yaşanılır çevrelerini yaratmada   katkı ve rolünüzün çok değerli olduğuna inanıyorum.  Genç fikirleriniz ve yaratıcı gücünüz ile geleceğin barışçı, laik, demokratik, uygar yaşam mekânların ve çevre kalitelerinin öncüsü olacaksınız.  Mimarlık eğitiminiz boyunca ve sonrası için  başarı dileklerimi sunuyorum. Mimarlık dünyasına hoş geldiniz” dedi.  (balikesir24saat.com)

 

 

 

YORUM YAP