DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.626.6871.327

‘MİLLET’İN VEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI

Yayınlanma Tarihi :
‘MİLLET’İN VEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI

14 Mayıs’ta 28. Dönem Balıkesir milletvekili seçilen Millet İttifakı ortaklarından  CHP’li Ensar Aytekin, Serkan Sarı, DEVA Partili Burak Dalgın ve İYİ Partili Turhan Çömez bugün Öğretmenevinde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. Öğretmenevi’ndeki mazbata törenine Millet İttifakını oluşturan partilerin il ve ilçe başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

AYTEKİN’DEN SEÇMENLERE TEŞEKKÜR

İkinci kez Balıkesir milletvekili seçilen Ensar Aytekin, “Balıkesir için çalışmaya devam edeceğiz. Bu güzel şehirde ‘öfke değil sevgi kazanacak’ diye çıktığımız yolda, başta ilk turda 13.Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’na destek veren 431 bin Balıkesirli hemşehrimiz olmak üzere, mazbata töreninde bizleri yalnız bırakmayan İl Başkanımız Erden Köybaşı nezdinde örgütümüze ve ittifak ortağı partilerimizin yöneticilerine yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

SARI’DAN SÖZ

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, ” Öncelikle tüm Balıkesirli vatandaşlarımı ve sonrasında 85 milyonumuzu vatan sevdasıyla, büyük bir gayret ve azimle temsil edeceğime söz veriyorum. Kıymetli eşim, yol arkadaşım Zeynep Sarı başta olmak üzere, CHP Balıkesir İl Başkanımız Erden Köybaşı’ya, örgütümüze ve Millet İttifakı ortaklarımıza, bu süreçte yanımda olan, emek veren tüm yol arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“BİRLİKTE YÜRÜDÜK, BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

CHP kontenjanından 3. sırada milletvekili seçilen DEVA Partili Burak Dalgın ise, “Bu mazbata hepimizin; hayırlı olsun. Emeği geçen, desteğini esirgemeyen, iyi dileklerini ileten tüm arkadaşlarımıza tekrardan teşekkür ediyorum. Birlikte yürüdük, birlikte yürüyeceğiz. Allah utandırmasın” mesajını paylaştı.

“SADECE MAZBATA DEĞİL TARİHİ BİR SORUMLULUK ALDIK”

14 Mayıs’ta İYİ Parti’den Balıkesir milletvekili seçilen Op.Dr. Turhan Çömez  de mazbatasını bugün aldı. Çömez, “Sadece mazbata değil, aynı zamanda tarihi bir sorumluluk aldık bugün. Ve aziz milletimize hizmetkar olmak için yola çıkıyoruz. Bize güvenen Balıkesir halkına, Gece gündüz omuz omuza çalıştığımız Balıkesir teşkilatımıza, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e Ve tüm İYİ Parti ailemize, Yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.  (balikesir24saat.com)

 

 

YORUM YAP