Yayınlanma Tarihi :

MİLLET İTTİFAKI SÜTLÜCE’DE ESTİ

MİLLET İTTİFAKI SÜTLÜCE’DE ESTİ

Millet İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok ile birlikte Sütlüce mahallesinde düzenlenen toplantıya katıldı. 

İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, Altıeylül CHP İlçe Başkanı Hakan Şehirli ile Altıeylül İYİ Parti İlçe Başkanı Özlem Ural’ın da yer aldığı toplantı yaşanan büyük coşku ile mitinge dönüştü.

Adaylar mahalle girişinde meşaleler ve havai fişeklerle coşku ile karşılandı. Pamukçu Bengi ekibinin de gösteri yaptığı toplantıda Ok ve Balıbek için sloganlar atıldı.

Sütlüce sakinlerine projelerini anlatan, ortak akılla Balıkesir’i yönetmek istediğini vurgulayan Balıbek, her mahalleye kültürevi kazandıracağını söyledi. Özellikle kadınlar ve gençlerin çok daha iyi hizmetleri hak ettiğini söyleyen Balıbek, ” Miting tadında geçen bu güzel buluşma için tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Bu yola beraber çıktık, beraber kazanacağız. Daha güzel bir Balıkesir için, daha güzel bir Altıeylül için hep beraber el eleyiz” dedi.

BALIBEK CANLI YAYINDA

Millet İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek, KRT Kültür TV’nin “Siyaset 2019 ” adlı programının canlı yayın konuğu oldu.

Sunucu Asena Kılıç’ın sorularını yanıtlayan Balıbek, “Belediye Başkanlığı benim en büyük hayallerimden biriydi. Seçimi kazanıp, güzel işlere imza atmak istiyorum” dedi.

Belediye Meclis üyesi adayları Burhan Ağabeyoğlu, Suat Kuday, Ayhan Öztürk ve Hüseyin Akyüz de Bahçelievler Mahallesi’ndeki Fırıntaş Cafe’nin karşısındaki alanda gerçekleştirilen yayında Balıbek’i yalnız bırakmadı. Balıbek ve meclis üyeleri yayın sonrası parktaki vatandaşları da selamlayıp, destek istedi. (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP