Yayınlanma Tarihi :

“MEYDANLARA SIĞMADIK, SANDIKLARA DA SIĞMAYACAĞIZ”

“MEYDANLARA SIĞMADIK, SANDIKLARA DA SIĞMAYACAĞIZ”

İYİ Partili Ok ile CHP’li Tosun Bandırma Çınarlı’da halkla buluşurken, büyük ilgi gördü. Ok, “Meydanlara sığmadık, sandıklara da sığmayacağız” mesajını verirken, Tosun, “İsmail Başkanımla birlikte ilmek ilmek Bandırma’mıza hizmet edeceğiz” dedi.

Millet İttifakı’nın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı İYİ Partili İsmail Ok, Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun ile birlikte Çınarlı’da halkla buluştu.

Büyük ilgi gören Ok, ” Meydanlara sığmadık, sandıklara da sığmayacağız. Nasıl birlik olunur Çınarlı mahallesinde gösterdik. Bu kenetlenme aydınlık yarınlar için. Çocuklarımızın, gençlerimizin geleceği için. Güzel ve İYİ bir Balıkesir için geliyoruz” dedi.

Tolga Tosun da, ” Çınarlı ziyaretimizi gönülleri gibi zenginleştiren ve karnavala dönüştüren ailemin tüm güzel insanlarına yürekten teşekkür ediyorum. Millet İttifakına duydukları güven ve sevgiyle Büyükşehirde İsmail Ok Başkanımla birlikte ilmek ilmek Bandırma’mıza hizmet edeceğiz. Kazanan Bandırma olsun. Kazanan Türkiye olsun” mesajını verdi. (balikesir24saat) 

ÇINARLI MİLLET İTTİFAKI’NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP