Yayınlanma Tarihi :

MEDYA MERKEZİNİ ZİYARET, MEDYA ATÖLYESİNE DAVET

MEDYA MERKEZİNİ ZİYARET, MEDYA ATÖLYESİNE DAVET

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC)  Medya Merkezi ve Basın Müzesini ziyaret ederken, yeni yönetime de hayırlı olsun dileklerini iletti. Yıldız, gazetecileri MVB MTAL’de oluşturulan Medya Atölyesi’ne davet etti.

BGC Başkanı Ramazan Demir, Başkan Vekili Doğan Alparslan, Genel Sekreter Coşkun Yaman, Genel Sayman Cengiz Güneş, Taşkın Sarıca ve  Hilmi Duyar tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, 9 Mart’taki genel kurulda güven tazeleyen yönetim kuruluna  ‘hayırlı olsun’dileğinde bulundu.
Müdür Yıldız, BGC yönetimiyle buluşmasında Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çalışmalarının yanı sıra Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinin projeleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Yıldız, Gazeteciler Cemiyeti yöneticilerini ile Mehmet Vehbi Bolak MTAL’da oluşturulan Medya Atölyesi’ne davet etti. Yıldız, BGC Medya Merkezi ile MVB MTAL Medya Atölyesi işbirliği ile önemli projeler gerçekleştirebileceğini vurguladı.
Yıldız, verimli geçen ziyaretinin ardından Basın Müzesini gezdi, sesli ve görüntülü olarak Balıkesir basınının geçmişinden bugününe yolculuk yaptı. (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP